Beauty

Maybelline master strobing liquid highlighter | Naujausias favoritas?

Sveiki!

Pripažinsiu, šiek tiek keistoka sveikintis  su Jumis iš savo (hehe…SAVO) blogo, o ne YouTube kanalo, bet bala nematė, viskam yra pirmas kartas!

Kadangi  esu tiesiogine to žodžio prasme “beauty junkie“, tad natūralu, jog pirmoji apžvalga bus skirta makiažo produktui, kuris man pastarosiomis dienomis yra tarsi narkotikas! Nuo tos akimirkos, kuomet aš jį gavau, mano makiažo rutina neapsieina be jo!

Kas jau ilgesnį laiką stebėjote mano filmukus tikriausiai ne kartą girdėjote, kaip man patinka Maybelline strobing stick. Dabar mūsų rinkoje pasirodė kita šio produkto versija – Maybelline master strobing liquid highlighter.

Maybelline master strobing stick Erika Bay

Maybelline master strobing liquid highlighter formulė sudaryta iš mikroperlų, dėl kurių Jūsų veidas atrodys, tarsi jis švyti iš vidaus! Produktą galite įmaišyti į savo pasirinktą makiažo pagrindą, tai suteiks Jūsų veidui natūralų švytintį efektą. Taip pat highlighterį galite naudoti norint įšviesinti iškiliausias veido vietas.

Maybelline master strobing liquid highliter strobing stick Erika Bay

Kuom Maybelline strobing stick skiriasi nuo master strobing liquid highlighter ? Na, vienas akivaizdžiausių skirtumų būtų pakuotė bei produkto tekstūra. Abu šie produktai lengvai dengiasi ant veido, tačiau mano pastebėjimas būtų, jog master strobing liquid highlighterį reikia šiek tiek greičiau išsklaidyti ant veido, nes jis yra linkęs greičiau išdžiūti.

Maybelline master strobing liquid highliter strobing stick swatch

Maybelline master strobing liquid highlighter | Maybelline strobing stick

Šiuo metu Maybelline master strobing liquid highlighter parduotuvėse galite rasti dviejų atspalvių: nude/iridescent ir medium/nude glow. Pakuotėje yra 25ml produkto, tačiau pakanka itin mažo kiekio norint suteikti visam Jūsų veidui švytintį efektą arba įšviesinti iškiliausias veido vietas.

Maybelline master strobing liquid highliter strobe stick Erika Bay

Maybelline strobing stick | Maybelline master strobing liquid highlighter

Nors 2017-ieji dar tik įsibėgėjo, tačiau aš jau žinau, kad Maybelline master strobing liquid highliteris bus vienas pirmųjų šių metų atradimų!

Šią priemonę galite įsigyti droge bei feelunique.com.
Kaina: ~9€

PR Sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

16 − three =