Beauty

NYX shine killer | Makiažo bazė, kurią gailiuosi pirkusi

nyx shine killer

Iš dalies prakeikiau save nuo tos akimirkos, kai susipažinau su kosmetika. Viskas prasidėjo nuo skystos pudros… Bet jei reikia pudros, tai reikia ir lūpų blizgesio. Ei, nesižiūri! Gal reikia dar kokių šešėlių? O! Pasirodo, jog reikia makiažo pagrindą užfiksuoti kompaktine pudra! Ir taip mano kosmetikos kolekcija vis didėjo ir didėjo… Visko reikia, visko norisi, viskam reikia leisti pinigus.

Tačiau į svarbiausią klausimą “ką naudoti, kad makiažas išsilaikytų visą dieną???” atsakymą radau gal tik prieš gerus penkerius metus. Tuomet (PAGALIAU!!!) sužinojau, jog mūsų rinkoje egzistuoja tokie dalykai, kaip praimeriai (makiažo bazės). Dabar aš jau net negalėčiau suskaičiuoti, kiek man jų teko išmėginti.

Kad jau prakalbom apie makiažo bazes, tai šiandienos mano auka bus NYX shine killer!

nyx shine killer

Pradėsiu nuo esminių dalykų. Pakuotėje yra 20ml produkto, kas mane truputį nustebino! Kiek man yra tekę naudoti makiažo bazių iš NYX, tai visose pakuotėse būdavo ne mažiau kaip 30ml produkto.

NYX shine killer neturi jokios spalvos, greitai susigeria bei matizuoja veido odą. Riebios odos savininkėm tai skambėtų lyg tobulas produktas, tiesa? Na, mano atveju šiam produktui dar buvo toli iki tobulumo. Pirmąsias valandas ši makiažo bazė dažniausiai atlikdavo savo darbą, kas liečia veido matizavimą. Tačiau kiek vėliau susidarydavo toks įspūdis, lyg visas mano makiažas pradėdavo slysti nuo veido. Na taip, visgi tai yra silikoninio pagrindo makiažo bazė, tačiau man ne kartą teko naudoti panašios tekstūros praimerius ir makiažas puikiausiai išsilaikydavo visą dieną!

Taip pat vertėtų paminėti, jog praėjus keletai valandų mano oda pradėdavo blizgeti kaip disko kamuolys! Kaskart kuomet sugalvodavau naudoti NYX shine killer, aš negalėdavau sulaukti tos akimirkos, kada turėsiu progą nusivalyti savo makiažą! Nemeluoju, kiekvieną kartą mano veidas atrodydavo taip, lyg būčiau bėgusi 10-ties kilometrų maratoną! Veidas būdavo visas riebaluotas, o makiažas… Na, kas ten iš to makiažo belikdavo…

Turiu pripažinti, jog NYX makiažo bazės yra mano mėgstamiausios! Mano kosmetikos kolekcijoje galėtumėte rasti jų tikrai ne vieną. Tačiau shine killer buvo vienas pirmųjų man nepasiteisinusių šio gamintojo produktų.

NYX shine killer galite įsigyti feelunique.com, douglas parduotuvėse bei NYX parduotuvėje, kurią galite rasti Vilniuje, PC Panorama.
Kaina: ~13€

Not a PR sample

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Sandra Ubartienė
  2017 March 23 at 12:08

  Puiki bloginimo pradzia – varai kaip veterane! Sekmes sekmes! 🙂

  • Reply
   Erika Bay
   2017 March 23 at 18:27

   Net neįsivaizduoji, kaip malonu tai skaityti iš tikrosios veteranės! 🙂

  Leave a Reply

  2 × four =