Beauty

Origins drink up-intensive overnight mask | Tavo oda tau padėkos

Origins intensive overnight mask

Jūs net neįsivaizduojate, kaip man buvo sunku rasti gerą drėkinamąją veido kaukę! Atrodytų, kas gi čia sunkaus rasti drėkinąmąją kaukę? Gi parduotuvėse jų tie daug, kad net akys raibsta! Heh… Aš irgi taip maniau, bet ši užduotis buvo kur kas sudėtingesnė.

Ne per seniausiai, jeigu tiksliau 2016 metais, į Lietuvą atkeliavo Origins produkcija. Prisipažinsiu, man teko karts nuo karto išgirsti apie šį gamintoją YouTube platybėse, tačiau tuo metu neskyriau itin didelio dėmesio jų produktams. Kiek vėliau tiek Lietuvos blogerės, tiek youtuberės turėjo galimybę išmėginti bei pasidalinti savo įspūdžiais apie jų produktus. Mano dėmesį labiausiai patraukė Origins drink up-intensive overnight veido kaukė. Prisiklausiusi galybę gerų atsiliepimų, nusprendžiau būtent ją ir nusipirkti.

Taip pat prieš gerą mėnesį, mano nuostabai, su manimi susisiekė Origins atstovai ir pasiūlė išmėginti jų produkciją. Šiame PR siuntinuke buvo Origins clear improvement veido kaukė (savo įspūdžiais apie ją pasidalinsiu ateityje) ir mano mylima drink up-intensive overnight mask be kurios aš jau nebeįsivaizduoju savo gyvenimo!

Origins intensive overnight mask

 

Origins drink up-intensive overnight mask yra skirta tiems, kurie turi normalią arba sausą veido odą. Pakuotėje yra net 100ml produkto, tad galite būti užtikrinti, jog Jums šios kaukės užteks ilgam­! Pasak gamintojo, šioje kaukėje yra abrikosų kauliukų ir avokadų aliejaus, kurie giliai įsigeria į Jūsų odą bei atkuria drėgmės atsargas. Kaukė turi malonų abrikosų kvapą, kurio po tam tikro laiko visiškai nebejausite. Na, galbūt šis kvapas nebus jau toks malonus tiems, kas nemėgsta abrikosų. Šios kaukės didžiausias privalumas, jog jos visiškai nereikia nuplauti­! Pakanka tolygiai paskirstyti produktą ant veido odos ir galite ramiausiai eiti miegoti­!

Aš turiu riebią dehidratuotą odą, tačiau ši kaukė visiškai jos neapsunkina ir neužkemša porų. Po kiekvieno naudojimo mano veido oda lieka labai švelni bei padrėkinta. Šią kaukę rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę, tačiau aš ją dažniausiai naudoju pagal poreikį. Mano patarimas: užsitepkite kaukę likus 2-3 valandom iki kada eisite miegoti. Tokiu būdu dalis produkto jau įsigers į Jūsų odą ir nenusivalys į pagalvę.

Abejoju ar greitu metu atsiras kažkas, kas sugebės praspirti origins drink up-intensive overnight drėkinamąją veido kaukę iš mano favoritų sąrašo! Drąsiai galiu sakyti, jog ši kaukė man yra tiesiog nepakeičiamas produktas!

Kaukę galite rasti: origins.com, douglas.lt ir feelunique.com
Kaina: nuo 25€

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

fifteen + 8 =