Beauty

Rožių vanduo | Jo nauda ir kaip jį pasigaminti namuose?

rose water

Ilgą laiką aš nenaudojau jokio makiažo fiksatoriaus. Kodėl? Na, tuo metu YouTube platybėse karaliavo MAC fix+, tad man atrodė, jog tai yra visiška nesąmonė mokėti pinigus už vandenį, kuris stebuklingu būdu turėtų užfiksuoti Jūsų makiažą bei prailginti jo išsilaikymą.

Bėgant laikui atradau vis daugiau grožio vlogerių, kurios gyrė ne tik garsųjį MAC fix+, bet ir kitų gamintojų makiažo fiksatorius, kaip kad NYX, Rimmel ir t.t. Vienu metu aš galvojau, jog turėčiau pradėti naudoti natūralesnę kosmetiką bei veido priežiūros priemones. Tad valandų valandas žiūrėjau įvairiausius filmukus, skaičiau galybę tinklaraščių kol galiausiai užkliuvau už vienos grožio vlogerės, kuri teigė, jog rožių vandenį galime naudoti kaip makiažo fiksatorių!

Tad po ilgų paieškų, aš savo rankose jau turėjau savo pirmąjį makiažo fiksatorių, kuris (kaip jau tikriausiai supratote), buvo pats paprasčiausias rožių vanduo!

Rožių vandenį savo makiažo fiksavimui aš jau naudoju daugiau negu trejus metus. Tiesą sakant jis tikrai neprailgins makiažo išsilaikymą ant Jūsų veido. Aš jį naudoju tik tam, kad nuo mano veido dingtų tas visų nekenčiamas pudriškumas bei gražiai susilietų visi produktai.

Ne kartą mano žiūrovės manęs teiravosi, kokios yra rožių vandens gerosios savybės? Tad trumpai tariant, rožių vanduo:

  • Palaiko veido odos pH balansą;
  • lengvai drėkina bei suteikia švytėjimo Jūsų odai;
  • tinkamas naudoti kaip natūralus veido tonikas;
  • ramina odą ir padeda gydyti žaizdeles ir/ar randelius;
  • padeda pašalinti pleiskanas nuo skalpo;
  • mažina raukšlių atsiradimo tikimybę.

Norite pasigaminti savo rožių vandenį ? Ne bėda! Savo kanale esu nufilmavusi trumpą video, kuris nuosekliai parodo, kaip galite pasigaminti rožių vandenį namuose. Tai yra tik vienas iš daugelio būdų, kaip galite jį pasidaryti namuose. Tačiau jeigu šis būdas Jums nėra patogus, tai galite pasitelkti visagalio interneto pagalba ieškant sau patogiausio būdo.

Jeigu nenorite gaminti jo pačios, tai galite tiesiog užsukti į biotekos ar livinn parduotuves ir ten rasite paruošto rožių vandens. Beliks tik įsipilti jį į purškiamą buteliuką ir mėgautis jo teikiamais privalumais!

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

20 − fifteen =