Beauty

L’Oreal Color Riche Matte lūpų dažai | Pirmieji nusivylimai virtę naujais atradimais

L'oreal color riche matte

Vienos yra tiesog pamišusios dėl skaistalų, kitos turi masyvią pudrų kolekciją, trečios negali gyventi be priklijuojamų blakstienų… O kokia mano silpnybė? Lūpdažiai, lūpdažiai ir dar kartelį LŪPDAŽIAI!!! Mano vardas yra Erika ir aš turiu didžiulę priklausomybę lūpų dažams! Tiesą sakant turiu pakankamai didelę priklausomybę ir akių šešėliams, bet šiandien mes kalbėsim ne apie juos.

Nuo tos akimirkos, kai pradėjau dažytis, tai mano lūpdažių kolekcija augo ne dienom, o valandom! Gerai, truputėlį perdedu, tačiau esmė ta, jog mano kolekcijoje galite rasti tikrai ne vieną dešimtį lūpų produktų. Kodėl jie yra mano didžiausia silpnybė? Įsivaizduokite, jog turite savo mylimiausią juodą suknelę. Dėvėti ją vieną būtų kiek nuobodoka, tiesa? Tad paįvairinimui Jūs vieną dieną užsidedate ryškių raštų skarelę ant kaklo, kitą dieną pasipuošiate aksesuarais, trečią dieną griebiatės ryškaus rankinuko ir t.t. Jūs galite dėvėti tą pačią suknelę, tačiau pakeitę vieną detalę, visas Jūsų įvaizdis tarsi akimirksniu pasikeičia. Tas pats man yra su lūpdažiais. Aš galiu dėvėti tą patį makiažą, tačiau pakeitus lūpų spalvą aš jaučiuosi kaip kitas žmogus!

Tad grįžtant prie reikalo. Aš turėjau galimybę papildyti savo masyvią kolekciją naujaisiais L’Oreal color riche matte lūpdažiais. Šią kolekciją sudaro 12 atspalvių, bet pas save turiu 5. Gamintojas teigia, jog šie lūpdažiai yra matiniai, drėkins Jūsų lūpas bei apsaugos jas nuo išsausėjimo. Taip pat šie lūpų dažai yra praturtinti kamelijų ir simondsijų aliejais, kurie turėtų maitinti Jūsų lūpas bei padėti lūpdažiams išlikti ilgiau.

L'oreal color riche matte

L'oreal color riche matte

Turiu pripažinti, jog mano pažintis su L’Oreal lūpdažiais nebuvo itin gera. Pirmasis šio gamintojo lūpdažis papuolęs į mano kolekciją buvo iš jų color riche exclusive nudes kolekcijos Eva’s nude spalvos (tuo metu aš buvau pamišusi dėl Evos Langorios, tad manau, jog daugiau neverta nieko sakyti). Tačiau tas lūpdažis man be galo nepatiko: išryškindavo sausas lūpų vietas, netolygiai pasiskirstydavo pigmentas ir buvo itin prastas išsilaikymas. Nuo tos akimirkos aš net nežiūrėjau į L’Oreal lūpdažių pusę. Kiek vėliau buvau paveikta mūsų lietuvių youtuberių reklamos ir įsigijau garsųjį L’Oreal color riche matinį lūpdažį Erotique spalvos. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio: tobula spalva, nesausino lūpų ir svarbiausia, jog lūpdažis išties turėjo matinį efektą!

Gaila, bet senosios Erotique spalvos neradau prekyboje, tačiau ši spalva buvo išleista naujojoje color riche kolekcijoje, bet ji šiek tiek skiriasi nuo originaliosios spalvos. Šie patobulinti L’Oreal lūpdažiai yra tikrai labai pigmentuoti, spalvos dengiasi tolygiai, o svarbiausia, jog jie neišryškina sausesnių vietų ant Jūsų lūpų. Lūpdažiai tolygiai nusivalo ir išsilaiko kažkur apie 3-4 valandas. Savaime suprantama, jeigu nežadate nei valgyti, nei gerti, tai išsilaikymas bus kur kas ilgesnis. Vienas šių lūpdažių aspektas man tikrai labai užkliuvo. Jie nėra visiškai matiniai! Senieji color riche lūpdažiai, kurie yra auksinėje pakuotėje, buvo (ir tebėra) labai geras pavyzdys, kaip turėtų atrodyti matinis lūpdažis. Aš puikiai suprantu, jog minimalus švytėjimas gali atsirasti dėl naujoje formulėje esančių aliejų, tačiau tokiu atveju (bent jau mano nuomone) geriau nereikia išvis teigti, jog lūpdažis yra matinis, kai jis toks tikrai nėra.

L'oreal color riche matte swatch

Blush in a rush (103) | Erotique (640) | Pink-a-porter (241) | Scarlet silhouette (346) | Paris cherry (349)

L'oreal color riche matte swatch

Blush in a rush (103) | Pink-a-porter (241) | Erotique (640) | Scarlet silhouette (346) | Paris cherry (349)

Ar aš galėčiau Jums juos rekomenduoti? Tikrai taip. Nors jie, kaip jau minėjau, nėra visiškai matiniai, tačiau šie lūpdažiai tikrai patobulėjo nuo mūsų nesėkmingos pirmosios pažinties. Spalvų pasirinkimas šioje kolekcijoje yra tikrai didelis, tad kiekviena sugebės atrasti sau tinkančią spalvą.

Lūpdažius galite rasti droge, eurokose,  kosmadoje ir kitose parduotuvėse, kurios prekiauja L’Oreal kosmetika.
Kaina: ~12€

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

8 − five =