Fashion

Daniel Wellington Classic Petite laikrodis

Daniel Wellington classic petite melrose watch

Ech… Daniel WellingtonDaniel WellingtonDaniel Wellington… Tos, kurios jau ne vienerius metus žiūrėjo YouTube filmukus, ar sekė mūsų fashionistų tinklaraščių įrašus, tikrai bent kartą turėjo girdėti šį prekinį ženklą. Nežinau kodėl, bet vos tik išgirdusi šį “vardą”, man prieš akis pasirodo aukštas, tamsiaplaukis, mėlynų akių kostiumuotas vyras. Realybė tokia, jog šios kompanijos įkūrėjas, Filip Tysander, tikrai neatitinka mano sukurto įvaizdžio, bet ei! Svajoti galima…

Sužinojau ganėtinai įdomų dalyką apie Filip Tysander. Kadaise jis negalėjo sau leisti nusipirkti Rolex laikrodį, tad jis nusprendė sukurti Daniel Wellington prekinį ženklą. Per mažiau nei penkerius metus F. Tysander kompanija drastiškai išaugo ir tapo vienu žinomiausiu prekiniu ženklu. Visi DW laikrodžiai pasižymi minimaliu stiliumi, kas tiesiog šaukte šaukia mano vardą!

Ne per seniausiai, mano nuostabai bei dideliam džiugesiui, su manimi susisiekė Daniel Wellington atsovai ir pasiūlė išsirinkti laikrodį iš jų naujos Classic Petite kolekcijos. Mes nematėme jokių šių laikrodžių nuotraukų iki pat tos akimirkos, kai juos gavome. Nors ir teko aklai rinktis iš pateiktų aprašymų, aš nei kiek nesigailiu savo pasirinkimu.

Daniel Wellington classic petite melrose watch

Daniel Wellington classic petite melrose watch

Classic Petite kolekcijoje rasite sidabro (sterling) ir rausvo aukso (melrose) spalvos laikrodžius. Taip pat Jūsų pasirinktas laikrodis gali turėti tiek juodą, tiek baltą ciferblatą. Mano pasirinktas laikrodis yra Daniel Wellington Classic Petite Melrose 32 mm su baltu ciferblatu.

Jau ne kartą man teko minėti, kad dėl manęs gali nebūti nei žiedų, nei apyrankių, nei auskarų, nei kitokių aksesuarų, bet laikrodis man yra MUST-HAVE!!! Beje, ar žinojote, kad žymioji Kendall Jenner yra Classic Petite kolekcijos veidas? Dabar kaskart užsidėjus šį laikrodį, galėsiu įsivaizduoti, jog esu Kendall Jenner. Juokauju… Man dar iki jos toli… Oj kaip toli…

Kam jau ilgesnį laiką teko stebėti mano YouTube filmukus, jau tikriausiai žinote, kad aš aklai negaliu girti tų produktų, kurie man nepatinka. Tačiau su šiuo laikrodžiu tai nėra tas atvejis. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio (nei kiek neperdedu)! Jeigu man tektų sukurti aksesuarą, kuris geriausiai atspindėtų mane, tai jis atrodytų būtent kaip šis laikrodis: paprastas, minimalus ir prie visko tinkantis. Nes aš esu basic ir po velnių, aš tuom didžiuojuosi!!!

Beje, iki 2017.04.15 dienos pasinaudodami kodu “ERIKABAY” Jums bus suteikta 15% nuolaida visame Daniel Wellington puslapyje!

PR Sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

10 + eight =