Talks Video

Grožio PR | Svarbiausia yra kokybė, o ne kiekybė

Erika Bay grožio PR

Kuomet esi grožio vlogerė ar blogerė, tai jokia čia paslaptis, kad karts nuo karto sulauki PR siuntinių iš įvairių komapanijų. Tikrai smagu, kuomet laikui bėgant su tavimi susisiekia vis daugiau įvairiausių kompanijų pasiūlydamos išmėginti jų produkciją.

Didžioji dalis visų tų pasiūlymų net nepamato dienos šviesos, nes aš tikrai neesu ta, kuri imtų ir reklamuotų bet kokį (atsiprašant) š… Šiuo klausimu esu labai išranki, tad dažniausiai gavusi pasiūlymą aš stengiuosi įvertinti ar produktas atitiktų mano kanalo tematiką, ar produktas būtų lengvai prieinamas ir svarbiausia, ar jis būtų aktualus mano žiūrovam.

Savaime suprantama, tai turi ir šiokią tokią neigiamą pusę. Kartais aš tiesiog fiziškai nespėju deramai patestuoti gautus produktus, nes jų tiek daug! Aš esu labai užsispyrusi šiuo klausimu ir tiesiog negaliu sau leisti kalbėti apie produktą, kurį man teko išmėginti vos kelis kartus. Taip, tikrai būna išimčių, pavyzdžiui: lūpdažiai ar akių šešėliai. Man pakanka juos patestuoti keletą dienų, kad galėčiau susidaryti užtikrintą nuomonę apie jų pigmentaciją ir išsilaikymą. Tačiau kas liečia veido, odos, ar plaukų priežiūros priemones, šiuo atveju aš jas mažiausiai(!!!) testuoju tris savaites. Žinoma idealiausias atvėjis būna, kai turiu galimybę visiškai sunaudoti produktą ir tuomet pasidalinti su Jumis savo įspūdžiais, bet tam atvėjui yra senieji gerieji tuštučių filmukai.

Dar viena neigiama viso šio reikalo pusė yra ta, jog tiek ilgai testuojant produktą aš negaliu Jums pateikti savo apvžalgų taip greitai, kaip kad aš norėčiau. Dažniausiai kitos youtuberės ar blogerės jau senų seniausiai spėja pateikti Jums savo produktų apžvalgas, bet man kartais tiesiog principai neleidžia tai daryti anksčiau mano nustatyto termino.

Galbūt tai yra geras dalykas, nes dauguma Jūsų man dažnai rašote, kad pasitikite mano nuomone ir tai mane labai džiugina! Man tiesiog širdis neleidžia Jums pateikti half-ass apžvalgų, nes kaip ten yra sakoma… Svarbiausia turėtų būti kokybė, o ne kiekybė!

Taip pat kartą per mėnesį savo kanale aš darau grožio PR filmukus, kuriuose apžvelgiu dalį produkcijos, kurią man atsiunčia gamintojai. Jeigu Jums smalsu išgirsti mano nuomonę apie L’Oreal, Maybelline, Clinique ir įvairių kitų gamintojų produkciją, tai kviečiu žiūrėti savo naujojo video!

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

1 × five =