Beauty

L’Oreal infaillible total cover maskuoklių paletė

L'oreal infaillible total cover

Mūsų rinkoje atsiranda vis daugiau įvairių maskuoklių palečių. Vienas būtų galima iškart mest į šiukšlių dėžę (taip taip Catrice, kalbu apie tavo korektorių paletę), o apie kitas būtų galima kalbėti, kalbėti ir dar kartelį kalbėti! Šiandien visą dėmesį norėjau skirti L’Oreal infaillible total cover maskuoklių/korektorių paletei. Ją jau ne kartą esu minėjusi savo YouTube kanale, bet apie šią paletę vis dar norisi kabėti, kalbėti ir dar kartelį kalbėti! 🙂

Pabūsiu truputėlį captain obvious ( 🙂 ) ir paminėsiu kelis esminius dalykėlius, kuriuos gamintojas teigia apie šį produktą:

  • paletėje yra 5 spalvos (3-jų skirtingų atspalvių maskuokliai ir 2-jų spalvų korektoriai);
  • lengvai užmaskuoja visus netobulumus esančius ant Jūsų veido bei išlygina odos spalvą;
  • produktas yra pilno maskavimo;
  • greitai užsifiksuoja ir išsilaiko visą dieną.

L'oreal infaillible total cover

L'oreal infaillible total cover

Aš buvau labai skeptiška šiai paletei. Vos tik ją gavusi aš pradėjau galvoti, kam reikės ją atiduoti, nes turėjau nuojautą, kad ji bus labai prasta. Absoliučiai visos korektorių paletės, kurios atsidurdavo mano rankose, buvo arba vidutiniškos, arba jos buvo vertos kelionės į šiukšlių dėžę. Ir še Jum kad nori… Mano moteriška nuojauta mane dar ir kaip apgavo! Ech… Net savo nuojauta nebegalima pasitikėti. 🙂 Pirmą kartą mano rankose atsidūrė tokia korektorių paletė, kurią aš galiu drąsiai įrašyti į savo holy grail produktų sąrašą!!!

Šioje paletėje esanti žalia spalva puikiai neutralizuoja raudonį. Violetinė spalva suteikia veidui švytėjimo, paslepia gelsvus odos plotelius bei pašviesina tamsius paakius. Galiausiai, kūno spalvos maskuokliai paslepia visus likusius netobulumus. Kartais pro skystą pudrą gali matytis violetinė kakta ar žali ūsai, tad šiuo atveju maskuoklių trio puikiai ištaiso padėti ir išlygina odos spalvą. 🙂

l'oreal total cover swatch

l'oreal total cover palette

Kaip matosi nuotraukose, mano oda tikrai nėra tobula: spuogeliai, nevienoda veido spalva, šiek tiek patamsėję paakiai (galbūt to nuotrauka taip gerai neperteikia 🙂 ) ir t.t. Atitinkamai parinkus maskuoklių bei korektorių spalvas aš (tiesiogine to žodžio prasme) nuspalvinu savo veidą visomis vaivorykštės spalvomis. Na, beveik visomis. Galiausiai veidą padengiau vidutinio maskavimo pudra.

Man dažniausiai reikia pasitelkti į pagalbą maskuoklius, kurie paslėptu žalsvą ar violetinį atspalvį šviečiantį pro vidutinio maskavimo pudrą. Na, kartais tiesiog persistengiu dėdama korektorius ant savo veido, sorriukas. 🙂 Tačiau kuomet aš naudoju pilno maskavimo pudrą, man dažniausiai papildomos maskuoklių pagalbos nereikia. Žinoma, jei tik nepadauginu produkto. 😉

Svarbiausia taisyklė naudojant korektorius: VISADA leiskite jiem išdžiūti bei užsifiksuoti ant Jūsų veido!!! Kam jau teko naudoti įvairius korektorius (ar korektorių paletes), tikriausiai teko susidurti su tokiu scenarijumi: Jūs nusispalvinate veidą visomis vaivorykštės spalvomis, padengiate savo veidą skysta pudra ir Jūs atrodote taip, lyg nenaudojote jokių spalvotų korektorių! Tad kaip ir sakiau, VISADA leiskite korektoriam pirmiausia užsifiksuoti prieš tepant skystą pudrą, nes kitu atveju produktas išsijudins iš savo vietos ir būsite tik bereikalingai sugaišusi savo brangų laiką.

Ačiū Dievui, kad šie maskuokliai/korektoriai greitai užsifiksuoja ant veido, tad nereikia sedėti ir gaudyti varnų. Tačiau, kad ir kokia ši paletė būtų nuostabi, ji vis tiek turi vieną minusą… Ji yra tik vieno atspalvio. Tad tos merginos, kurios turi porcelianinę (kitaip sakant aristokratišką 😉 ) odą, Jums ši paletė gali būti kiek tamsoka.

Manau, man net nebereikia kartotis, kad ši paletė man labai patiko. Nors ką tik tai pakartojau. 🙂 Tačiau dėrėtų man pabrėžti vieną dalyką. Korektorių paletė tikrai nėra pirmo būtinumo produktas, kuris turėtų atsirasti kiekvienos merginos kosmetikos kolekcijoje, ypač jeigu kasdien darote tik paprastą, minimalų makiažą. Tačiau jeigu Jūs esate pradedančioji vizažistė, kuri negali leisti didelių pinigų kosmetikai, bet nori pradėti tobulinti savo įgūdžius arba jeigu Jūs kiekvieną rytą netingite skirti papildomą minutę darant savo makiažą ir norite įsigyti kokią nors korektorių paletę, tai šią Jums galiu drąsiai rekomenduoti!

Maskuoklių paletę galite rasti: ,,Drogas”, ,,Eurokos”, ,,Kosmada” ir kitose parduotuvėse, kurios prekiauja L’Oreal Paris produkcija.
Kaina: ~20€

PR sample

 

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

nine + 9 =