Beauty

Maybelline akių šešėlių paletės | The rock nudes vs. the 24 karat nudes

24 karat nudes rock nudes maybelline

Akių šešėliai yra mano didžiulė siplnybė! Na, dar ir lūpdažiai… Tiesą sakant net nežinau kuri silpnybė yra didesnė, bet pažvelgus į mano kosmetikos kolekciją, tai lūpdažiai akivaizdžiai ima viršų (kol kas 🙂 ).  Grįžtant prie akių šešėlių, tai aš esu labiau palečių žmogus, negu vienetinių šešėlių. Man patinka, kai viskas yra vienoje vietoje, tad nereikia sukti galvos, kokius šešėlius turėčiau imti į kelionę. Tiesiog pasigirebi paletę ir tavo galva rami. Yra viena išimtis: prisipirkus vienetinius šešėlius galima juos susidėti į magnetinę paletę, tad šis variantas būtų labai geras toms, kurios iki šiol nesugeba rasti sau tobulos paletės.

Mūsų rinkoje yra ganėtinai sunku rasti geros kokybės akių šešėlių paletę. Viena pirmųjų palečių, kuri man labiausiai patiko buvo Maybelline the nudes. Pigmentacija tų šešėlių tikrai nebuvo WOW, tačiau ji nebuvo ir itin prasta, tad dažniausiai šią paletę aš esu linkusi rekomenduoti toms, kurios negali daug skirti pinigų brangesnei paletei arba tiesiog neturi noro kurti savo paletę iš vienetinių šešėlių. Neseniai mūsų rinkoje pasirodė naujos Maybelline paletės: the rock nudes ir the 24 karat nudes.  Nagi pažiūrėkim, ar kuri iš šių palečių pranoks mano mėgiamą the nudes paletę.

maybelline the rock nudes

Maybelline ,,The rock nudes” akių šešėlių paletė

maybelline 24 karat nudes

Maybelline ,,The 24 karat nudes” akių šešėlių paletė

Vos tik gavusi šias paletes, aš net nežinojau nuo kurios turėčiau pradėti, nes tiesą sakant vaizdas mane kiek nuvylė. Maybelline instagram paskyroje jos atrodė kur kas gražesnės. Žinoma, fotošopas ir įvairios kitos redagavimo programos viską pagražina. Visgi metus burtus, pirmoji paletė buvo ,,the rock nude”.

Maybelline ,,The rock nudes”

maybelline the rock nudes swatch

Maybelline ,,The rock nudes” pirmos eilės swatch’ais

maybelline the rock nudes swatch

Maybelline ,,The rock nudes” antros eilės swatch’ais

Hmm… Kaip čia gražiau pasakius… Nusivyliau. Šioje paletėje mane labiausiai pakerėjo tamsiai mėlyna spalva su blizgučiais. Sunku patikėti, bet pas save kolekcijoje tokios neturiu. Vos tik pirštu prabraukus pro šešėlį likau apšalusi! Po velnių! Tai nebuvo mėlyna spalva! Tai buvo tiesiog paprasta tamsi (vos ne juoda spalva) kuri buvo padengta mėlynų blizgučių sluoksniu.

The rock nudes paletėje vyrauja šaltesnio tono atspalviai. Tiesa tokia, kad dauguma jų arba išvis nesimato ant akių, arba spalvos yra beveik identiškos viena kitai. Jeigu įsižiūrėtumėme geriau į swatch’us, tai pamatytumėte, kad paletėje yra bent kelios juodos spalvos. Skirtumo tarp jų tikrai nesimato, ypač kai dažote akis.

Šioje paletėje yra 5 matinės, 5 blizgios ir 2 “beveik matinės” spalvos. Kaip suprasti ,,beveik matinės”? Na, tų spalvų virštutinį sluoksnį sudaro minimalūs blizgučiai, tačiau jam nusitrynus, šios spalvos bus matinės.

Maybelline ,,The 24 karat nudes”

maybelline 24 karat nudes swatch

Maybelline ,,The 24 karat nudes” pirmos eilės swatch’ais

maybelline 24 karat nudes swatch

Maybelline ,,The 24 karat nudes” antros eilės swatch’ais

Ši paletė man kėlė kur kas daugiau vilčių. Come on! Pakanka pasižiūrėt į swatch’us! Šioje paletėje pigmentacija kur kas geresnė, tačiau ji tikrai nėra tobuliausia. Aš labiau mėgstu šilto atspalvio šešėlius, ko šioje paletėje yra apstu!

The 24 karat nudes paletėje yra kur kas mažesnis matinių spalvų pasirinkimas. Jų čia yra tik 3, o visos likusios 9 yra blizgios ir čia nėra jokių “beveik matinių” spalvų. 🙂 Tačiau spalvos, kurios mane labiausiai nustebino buvo auksinė ir bronzinė. Jos TOKIOS pigmentuotos!!! Dengiasi tarsi sviestas, lengvai sklaidosi, tiesiog pasaka! Oh… Kad visos Maybelline šešėlių paletės būtų tokios pigmentuotos… Kokybiškas blizgias spalvas yra tikrai kur kas lengviau pagaminti negu matines. Vien dėl šių dviejų spalvų the 24 karat nudes gauna didžiulį pliusą, nes nei vienoje Maybelline paletėje nebuvo tokių intensyviai pigmentuotų spalvų.

Ne ne, šią paletę aš neliaupsinsiu, ji taip pat turi ir savų minusų. Žiūrint į nuotraukas tikrai būtų galima pasakyti, kuri spalva yra violetinė, kuri žalsva ir t.t. Tačiau dažant akis aš susidūriau su ta pačia problema, kaip ir su the rock nudes palete: spalvos tarsi susilieja ir yra identiškos viena kitai. Taip pat šioje paletėje yra dvi juodos spalvos. Na kam? Kam paletėje dvi juodos spalvos??? Paletėje jos atrodo skirtingos: viena prikrauta blizgučių, kita matinė. Tačiau dažant akis skirtumo tarp šių dviejų juodų spalvų praktiškai nesimato. Žinokit ta pati istorija ir su šviesesnėm spalvom, tad geriau nebesileisiu į kalbas…

Galutinis žodis…

Jeigu man tektų vertinti šešėlių išsilaikymą, tai aš netikčiau šiai užduočiai. Man šešėliai visada išsilaiko visą dieną ir aš net nepamenu paskutinio karto, kada man jie būtų subėgę į raukšleles. Patikėkit manimi, mano akių vokai yra LABAI riebūs, tad aš be akių šešėlių bazės nekeliu kojos iš namų. Patarčiau ir Jums tai daryt, tada Jūs, kaip ir aš, pamiršite ką reiškia subėgę šešėliai. 🙂

Toliau būtų šešėlių sklaidymasis. Abejose paletėse galime rasti spalvų, kurios tiek geriau, tiek blogiau sklaidosi, tad šiuo aspektu nei viena paletė nėra pranašesnė už kitą. Kadangi šių šešėlių sudėtyje pirmasis ingridientas yra talkas, tai manęs visiškai nestebina, kad jie yra labai birūs, tad dažantis akis tamsesnėmis spalvomis būkite atsargios.

Abi šešėlių paletės, kaip ir visos Maybelline paletės, turi tą patį šepetuką: viename gale aplikatorius su kempinėle, o kitame gale sklaidymo šepetėlis. Na, šis šepetėlis tikrai nėra pats geriausias. Jis mane išgelbėjo gal du kartus gyvenime, tačiau man prireikė nemažai laiko, kad akių makiažas atrodytų pakenčiamai. Jei atvirai, tai meskite tiesiog jį lauk. 🙂

Jeigu man tektų pačiai pirkti kurią nors iš Maybelline šešėlių palečių, tai aš vis tiek, be jokių dvejonių, rinkčiausi garsiąją the nudes paletę. Tačiau šiuo atveju man tenka rinktis geriausią iš blogiausių… Ir šį kartą laimi Maybelline ,,The 24 karat nudes”.

Ar Jums jas verta pirkti, ar ne, tai palieku Jūsų valiai. Gal visgi paprasčiau būtų susikomplektuoti savo tobulą paletę? 🙂

Kaina: ~15€

PR sample

 

You Might Also Like

6 Comments

 • Reply
  Sandra
  2017 April 6 at 4:52

  O kokią paletę rekomenduotum iš šiek tiek brangesnių? Tarkime iki 50 eurų.

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 April 6 at 4:59

   Labas Sandra!
   Na iki 50€ šiuo metu turiu tik vieną paletę Lorac originalią, tačiau ją sunku gauti. Turiu iš Lorac Pro matte mažą paletę, kurioje yra visos kasdienai reikalingos spalvos, bet ją nusprendžiau įdėti pardavimui, turiu pakankamai tokių spalvų. 🙂 Pasidalinčiau kitos youtuberes, Irmos Sinceros rekomendaciją ir pasiūlyčiau ABH modern renessance palete, nes pati jau ilgą laiką planuoju ją pirkti, bet vis neprisiverčiu 🙂

 • Reply
  Sandra Ubartienė
  2017 April 6 at 18:31

  Viskas, aš apžvalgos nebedarysiu nes tu viską pasakei ką ir galvojau 😀 Ta auksinė kažkas wow !!! Bet šiaip visa kita nuvilia ir labai smarkiai. O ir dar koks bajeris – maniškėse paletėse, kurios tiesiog ramiai guli stalčiuje, pradėjo kristi šešėliai! atsidarau dėžutę, o ten keli kvadračiukai sau laksto belenkur, idėjau į vietą ir tiek…bet kažkaip tokie prikolai nuo sąvokos kokybė nutolina per kelis šviesmečius….

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 April 6 at 19:08

   Net nedrįsk nebedaryt apžvalgų!!!! Ką aš skaitysiu tada? 😀 Kaip jau buvau sakius, man pirmoji labiausiai patiko, bet kitos: the blushed, the rock ir the 24 karat na vis kažko trūksta… Arba kad dažantis šešėliai ant akių praktiškai nesikiria ir tai labiausiai pasireiškė tiek su the blushed, tiek su the rock. Su 24 karat mažiau tai pasireiškia. Tačiau su kvadratėlių kritimu čia jau nekažką… :/ Atrodo jau iš didelio rašto išeina iš krasto. 😀

 • Reply
  Rugilė
  2017 July 29 at 23:37

  Erika, ką galėtum rekomenduoti, norint išsirinkti paletę pradedančiai paauglei… Na, iki 15€. Ar paprasta maybelline the nudes paletė yra normali? O kaip Makeup Revoliution paletė?

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 July 30 at 22:45

   Pradedančiai tiktų ir the nudes pirmoji. Nėra ji pati tobuliausia, bet jau geriau nei kitos nude paletės. MUR man irgi patiko, bet meginau pati flawless paletę tai realiai galiu pasakyt, kad tiek daug spalvų tau neprireiks. 🙂 Pamėgink susirinkti kelis pagrindinius atspalvius iš vienetinių šešėlių 🙂

  Leave a Reply

  15 + 18 =