Video

Mylimiausias penketukas #4 | Filmai, kelionės, odos priežiūra ir…

Erika Bay mylimiausias penketukas

Kadangi mano YouTube kanale pagrindinė vyraujanti tema – grožis, tad pokalbiai apie kosmetikos priemones yra tiesiog neišvengiami. Šių metų pradžioje galvojau sau: ,,Gal per daug aš čia plepu apie tą kosmetiką? Gal reikia kažko daugiau?” Svarsčiau, kad galbūt vertėtų pradėti daugiau daryti fashion filmukų… Tačiau po kelių bandymų mečiau šį reikalą. Kodėl? Sukurti fashion tematikos filmukus trunka be galo daug laiko: filmavimas, įdomesnis redagavimas, gražių vietų paieškos… Taip pat, šiuo atveju, man reikia ieškotis žmogaus, kuris padėtų nufilmuoti tą filmuką ir dar prisideda įvairūs kiti niuansai. Tad visokius ootd ir kitus rūbų derinius nusprendžiau palikti savo tinlaraščiui ir tikiuosi, kad greitu metu pasirodys pirmieji mano įrašai.

Grįžkime prie reikalo. Toliau sukau galvą, kokią čia rubriką galėčiau sugalvoti, kuri būtų ne vien tik apie dekoratyvinę kosmetiką. Man labai patinka žiūrėti mėnesio favoritus, tačiau pati retai pasiryžtu nufilmuoti tokį filmuką, nes dažniausiai, kas man patinka, Jūs jau pamatote mano ankstesniuose filmukuose, tad per dažnai irgi nesinori kartotis.

Galų gale man gimė ,,mylimiausio penketuko” idėja! Na, čia praktiškai mėnesio favoritai, tik su kiek mandresniu pavdinimu. 🙂 Nusprendžiau, jog šioje rubrikoje stengsiuosi kuo mažiau kalbėti apie dekoratyvinę kosmetiką, bet visgi kartais tai yra neišvengiama, kaip kad šio mėnesio filmuke. Šioje rubrikoje aš noriu dalintis įvairiausiais savo išmegintais receptais, įvykiais, renginiais, knygomis ir t.t. Žodžiu, čia aš kalbu apie viską! Apsiribojau tik su 5 dalykais, nes žinant mane, aš tikrai galiu labai ilgai kalbėti. O 5 yra mano laimingas skaičius.

Šio mėnesio ,,mylimiausio penketuko” filmuke norėjau pasidalinti vieno animacinio filmuko rekomendacija. Aš esu iš tų žmonių, kurie retai žiūri tą patį filmą kelis kartus, tačiau šį animacinį filmuką be jokių abejonių peržiūrėčiau antrą kartą! Taip pat norėjau pasidalinti dviem įvykiais, kurie labiausiai įsiminė kovo mėnesį. Na ir žinoma, dviejų produktų rekomendacijom. Visą kovo mėnesį aš ne itin sukausi virtuvėje, tad šį kartą nebus jokių receptų, sorry. 🙂

Labiausiai šokiruojantis dalykas, kad šis video yra trumpesnis nei 10 minučių, o man susukti tokį trumpą video ir per daug neužsišnekėti yra praktiškai neįmanoma! Tad linkiu Jums gero žiūrėjimo bei nepamirškit video komentarų skiltyje pasidalinti kas Jums labiausiai įsiminė kovo mėnesį.

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

thirteen + twelve =