Beauty

NYX akių šešėlių paletės | Lid lingerie vs. perfect filter

NYX lid lingerie perfect filter eyeshadow palettes

Mano pažintis su NYX kosmetika prasidėjo labai seniai. Pamenu, kai tik atradau YouTube įvairias grožio guru, jos jau tada kalbėjo apie jumbo pencil ,,milk”. Labai džiaugiuosi, kad šio gamintojo produkcija prieš keletą metų atsirado Douglas parduotuvėse, o prieš 6 mėnesius, Vilniuje, atsidarė pirmoji NYX parduotuvė visose Baltijos šalyse. Man buvo didžiulė garbė sudalyvauti atidaryme ir žinoma, aš nepraleidau progos viską nufilmuoti, tad jeigu norite pamatyti visus mano įspūdžius, spauskite čia.

Mano kosmetikos kolekcijoje galėtumete rasti tikrai nemažai produktų iš NYX. Didžiausi mano favoritai yra jų makiažo bazės. Kiek teko meginti, tai dauguma man labai patiko, išskyrus shine killer (apie ją plačiau galite paskaityti čia). Dar keli produktai, kurie tikrai nesitrauks iš mano kosmetikos kolekcijos:

 • no filter kompaktinė pudra, kuri suteikia veidui švytėjimo ir tiesiog… Aš be jos jau neįsivaizduoju savo gyvenimo;
 • high definition akių šešėlių bazė, kuri tobulai išlaiko šešėlius visą dieną bei neleidžia jiems subėgti į voko raukšles;
 • lip lingerie skysti lūpų dažai, kurie yra tarsi kultinis šio gamintojo produktas, pagarsėjęs dėl savo pigmentacijos bei išsilaikymo.

Turiu dar ir kitų mėgstamų produktų, tačiau šiandien noriu pakalbėti apie naujas akių šešėlių paletes ,,Lid lingerie” bei ,,No filter“. Tad metas nuspręsti, ar šios paletės bus mano naujos favoritės, kurios pateks į mėgstamų sąrašą ar jos taip ir liks pamirštos mano stalčiuje.

nyx perfect filter

,,Perfect filter” akių šešėlių paletė

nyx perfect filter swatches

,,Perfect filter” akių šešėlių swatch’ai

nyx lid lingerie

,,Lid lingeri” akių šešėlių paletė

nyx lid lingerie swatches

,,Lid lingerie” akių šešėlių swatch’ai

Abi šios paletės atrodo tokios vienodos, tačiau tuo pačiu jos yra tokios skirtingos. Spalvinė gama šių palečių yra ganėtinai panaši; abejose dominuoja oranžinės ir rudos spalvos.  Dėl to aš nei kiek nepykstu, nes šiltų spalvų šešėlių man niekada nebus per daug! Tokios spalvos yra labai universalios ir jas galima devėti bet kuriuo metų laiku.

Lid lingerie visos 6 spalvos yra matinės, o perfect filter paletėje yra 4 matinės ir 6 blizgios spalvos. Abejose paletėse visos spalvos puikiausiai dera viena su kita. Manau, svarbiausias klausimas visiems būtų: ,,ar šešėliai pigmentuoti”? Tikrai taip! Yra viena matinė spalva lid lingerie paletėje (šviesiai violetinė), kuri nėra labai pigmentuota, tačiau jos intensyvumą tikrai galima paturbinti arba tiesiog naudoti, kaip pereinamąją spalvą voko raukšlėje.  🙂

Su visais kitais šešėliais tiek perfect filter, tiek lid lingerie paletėje neturėjau jokių problemų. Šešėlių tekstūrai duodų pliusą už tai, kad ji nesijaučia kaip kokia kreida. Jie sklaidosi kaip sviestukas ir, kaip jau minėjau, visos spalvos viena su kita tobulai dera. Bet vieno mažo dalykėlio abiem šiom paletėm trūksta iki visiško tobulumo. Na gerai, gal ne abejose, tačiau bent jau perfect filter paletėje galėtų būti matinė juoda spalva. Jau kurį laiką aš nenaudoju skystų akių pravedimų. Man natūraliau ir gražiau atrodo tiesiog tamsiu akių šešėliu padažyt viršutinę blaksienų liniją. Lid lingerie turi tamsiai rudą spalvą, tad kelionės metu galėčiau šiaip ne taip prasisukti ir ją naudoti kaip akių pravedimą, tačiau perfect filter paletėje man trūksta itin tamsios spalvos. Na, bet čia jau mano asmeniniai poreikiai. 🙂

Tikrai galiu pasakyti, kad aš likau maloniai sužavėta abejomis paletėmis. Jeigu tektų pasilikti tik vieną, tai net nežinau, kurią rinkčiausi. Man jos abi vienodai patinka, tad šios paletės tikrai nedulkės mano stalčiuje ir be jokių abejonių jos keliauja į favoritų sąrašą.

Akių šešėlių paletes galite įsigyti NYX parduotuvėje (PR Panorama, Vilniuje) arba didesniuose NYX kosmetikos stenduose Douglas parduotuvėse.

Kaina: ~10-20€

PR sample

You Might Also Like

6 Comments

 • Reply
  Viktorija
  2017 April 7 at 22:46

  Sveika, čia visai ne į temą bus. Kai skaitau Tavo blog’ą, tai toks jausmas lyg girdėčiau kaip Tu tai sakai. Vadinasi net čia sugebi perteikti savo manieras ir palikti dalelę savęs. ^^

  • Reply
   Erika Bay
   2017 April 8 at 5:41

   To aš ir siekiu, kad nebūtų sausas tekstas ir pavyktų parašyti taip, lyg jaustųsi kaip pokalbis ir labai džiaugiuosi, kad kol kas man tai sekasi daryti! Ačiū labai, kad tai parašei!:)

 • Reply
  Jurgita
  2017 April 8 at 8:15

  Sveika! Vakar kaip tik žiūrinėjau šitas paletes. Kažkurią norėjau įsigyti, bet susilaikiau. O šiandien žiūriu apie tai Tavo straipsnis yra. Ir ką gi – mano wish list ilgėja ir ilgėja, galvoju kada jisai pradės trumpėti? 😀 Šiaip jau antrą straipsnį Tavo skaitau ( pirmas buvo apie maybelline akių šešėlių paletes). Pasakysiu trumpai ir aiškiai – susiskaitė labai gerai 🙂 šaunuolė, taip ir toliau! :)*

  • Reply
   Erika Bay
   2017 April 8 at 10:36

   Labas Jurgita! Dabar jaučiuosi kaip koks šetonas, kuris tuština kitų pinigines 😀 Labai smagu girdėti, kad patiko mano straipsniai! Dėkui tau labai už gražius žodžius!!

 • Reply
  Ieva
  2017 April 12 at 14:38

  The ‘Perfect Filter’ palette is gorgeous! The colour selection is divine! Want + need!

  • Reply
   Erika Bay
   2017 April 12 at 14:41

   Yaaas gurl you do need! Baigimo proga 😀

  Leave a Reply

  eight − seven =