Beauty

L’oreal color riche la palette matte | Naujoji color riche lūpų dažų palečių ,,sesuo”!

loreal color riche la palette matte

Jau tikriausiai Jums teko girdėti, o gal net ir pačiupinėti parduotuvėse žymiąją L’Oreal color riche lūpų dažų paletę. Prisipažinsiu, aš labai skeptiškai žiūrėjau į šį produktą, kai tik jis atsidūrė mano rankose. Atrodo, kad man taip būna praktiškai su visais produktais… 🙂 Sorry, bet aš nieko negaliu padaryti su savimi. Aš tiesiog nemėgstu visų tų skaistalų, kontūravimo ar lūpų dažų palečių. Dažniausiai dauguma jose esančių atspalvių taip ir lieka nepaliesti. Na, bet grįžkime prie esmės. Aš likau maloniai sužavėta pirmąja color riche lūpų dažų palete (01 nude spalvos). Kai man norisi pasidaryti lengvą ir natūraliai atrodanti dieninį makiažą, tai ši paletė man visada pasitarnauja. Dabar rinkoje pasirodė šios paletės ,,sesuo” L’Oreal color riche la palette matte – matinių lūpų dažų paletė. Nagi pažiūrėkim, ką čia gero (o gal blogo?) turim.

loreal color riche la palette matte

loreal color riche la palette matte

Kaip gamintojas teigia, šioje paletėje yra 6 sodrios, ilgai išliekančios, drėkinančios ir matinės lūpų dažų spalvos. Na, Jūs jau tikriausiai žinote, kokia aš esu kritiška žodžiui ,,matinis”. Labiausiai nekenčiu, kuomet yra teigiama, kad lūpų produktas bus matinis, tačiau realybė tokia, kad lūpdažis būna arba pusiau matinio užbaigimo, arba gamintojas kurdamas naują lūpų produktą pamiršo pasidomėti, kaip turi atrodyti matiniai lūpdažiai. Puikiausias pavyzdys būtų Maybelline vivid matte skysti lūpų dažai. Na, kurioje planetoje tuos lūpdažius būtų galima vadinti matiniais? Blizgūs – taip, bet matiniai? Gink Dieve, ne!

Taigi, ar šie lūpdažiai yra matiniai? Sunku man pačiai patikėti, kad tai pasakysiu, bet taip! Šie lūpdažiai, mano didelei nuostabai, yra matiniai! Jaučiuosi taip, lyg la palette matte man būtų trenkusi stiprų antausį už tai, kad netikėjau ja. 🙂 Šie lūpų dažai man visiškai nedžiovina lūpų ir išsilaiko kažkur apie 2-3 valandas, bet jeigu valgau ar geriu, tai žinoma, tokiu atveju jie kiek greičiau nusitrina.

loreal color riche la palette matte

loreal color riche la palette matte

O kvapas šios paletės..! Ech… Lyg uostyčiau močiutės lūpų dažus… Nekenčiu to kvapo, bet ištverti dar galiu. 🙂 Žinoma pakalbėsiu ir apie tekstūrą. Jeigu Jūs turite bent vieną color riche lūpdažių paletę, tai šios tekstūra yra visiškai tokia pati. O toms, kurios galbūt nesusigundė jų įsigyti, tai galėčiau pasakyti, kad šie lūpų dažai yra kiek kietoki. Jie yra tikrai kietesni lyginant su Maybelline lip studio lip color paletėse esančiais lūpų dažai, tad šiuo atveju tenka kiek pabrūžinti šepetėliu, norint pagriebti daugiau produkto.

Su šiais lūpų dažais galite išgauti sodrią spalvą, tačiau, kaip jau ir minėjau, tam prireks kelių potepių. O, gi dar nepakalbėjau išsamiau apie šepetėlį! Jis yra toks pat, kaip ir pirmose color riche la palette lūpdažių paletėse. Man jis labai patinka ir su juo, be jokių problemų, galima tolygiai pasidažyti lūpas. Savo nude paletėje aš galiu net nenaudoti to šepetėlio; pakanka pirštais užtapšnoti produktą ant lūpų ir galiu keliauti savais keliais. Norint tolygiai padažyti lūpas su la palette matte lūpų dažais, šis šepetukas Jum labai pagelbės! Tačiau yra vienas minusiukas – reikia visada turėti servetėlę, į kurią galėtumete nuvalyti šepetėlį, ypač, kai naudojate tokias ryškias spalvas.

Šioje paletėje yra balta spalva ir tiesą sakant nelabai suprantu jos esmės. Galvojau, gal čia koks lūpų balzamas…? Bet nesijaučia jokio drėkinimo. Gal ši balta spalva turėtų suteikti kitom paletėje esančiom spalvom intensyvesnį matinį efektą? Taip pat negalėčiau to pasakyti. Kitas pastebėjimas, tai pasirinkta spalvų gama. Ant mano lūpų visos spalvos atrodo skirtingai, išskyrus dvi raudonos spalvos, kurios, tiesą sakant, atrodo beveik identiškai. Na, gal šios spalvos kokiu pustoniu skiriasi, tačiau tikrai ne daugiau. Ar tai buvo teisingas gamintojo sprendimas palikti dvi raudonas spalvas? Palieku spręsti Jums. 🙂

Atrodo čia išvardinau tiek pliusų, tiek minusų, bet ar aš ją galėčiau Jums rekomenduoti? Šią paletę tikrai galiu rekomenduoti, nes ji mane labai maloniai nustebino. Jeigu Jūs nenorite savo kosmetikos kolekcijoje turėti milijoną skirtingų lūpų dažų tūtelių, tai ši paletė padės Jums sutaupyti šiek tiek vietos bei turėsite pakankamai gerą ryškių spalvų pasirinkimą, ypač jei retai jomis dažotes. BET… Jeigu (tarkim) aš pamesčiau šią paletę, ar aš ją pirkčiau vėl? Žinant mane, aš mieste tikrai nežadu terliotis su ryškių spalvų palete, tad aš jos tikrai nepirkčiau. Kaip jau ir sakiau, čia tiesiog priklauso nuo asmeninio pasirinkimo bei kas kam yra patogiau/praktiškiau. Nors ši paletė yra mažyte ir ji neužima daug vietos mano rankinėje, tačiau aš lūpdažių tūtelei visada teiksiu pirmenybę, negu lūpų dažų paletei.

Lūpų dažų paletę galite rasti: ,,Drogas”, ,,Douglas“, ,,Kosmada” ir kitose parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama L’Oreal produkcija.

Kaina: ~18€

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

seventeen − fifteen =