Beauty

Too Faced ,,better than sex” vandeniui atsparus blakstienų tušas | Ar jis vertas visų savo pagyrų?

too faced better than sex tušas

Apie Too Faced produkciją tikriausiai teko girdėti ne vienai beauty junkie, o galbūt kai kurios savo kolekcijoje turi vieną kitą jų produktą. Šis gamintojas yra labai gerai žinomas dėl savo akių šešėlių palečių, lūpdažių, skaistalų ir t.t. Vienas labiausiai giriamų jų produktų yra garsusis Too Faced ,,better than sex”  blakstienų tušas. Vieni labiau mėgsta originalią šio tušo versiją, kiti – vandeniui atsparią versiją. Apie pastarąjį šį kartą ir pakalbėsime.

Jis pas mane atsidūrė visiškai per stebuklą. 2016 vasaros pradžioje, viena iš mano mylimiausių youtuberių Lustrelux darė savo snapchate giveaway. Galvojau, jog nieko neprarasiu ir nusprendžiau užpildyti konkurso formą. Ir ką Jūs sau galvojat? Laimėjau!!! Kai išvydau savo vardą, nemeluoju, pagalvojau, kad sapnuoju! Tad po šiokių tokių nesklandumų su mūsų ,,mylima” muitine, pagaliau šis tušas buvo mano rankose! Ne ne, laimėjau ne tik tušą, bet ir visą Too Faced ,,melted matte” skystų lūpdažių kolekciją! Žinoma, nepraleidau progos nufilmuoti apžvalgos su kuo kitu, jei ne savo mylima drauge Egle Gus! Po 5 valandų filmavimo ir 17 lūpdažių swatch’ų, mūsų lūpos jau verkė, bet buvo tikrai verta (video galite pamatyti čia).

Juokingiausia tai, kad nuo tos akimirkos, kai gavau siuntinį, aš tušo taip ir neatidariau. Taupiau jį ypatigom progom. Tiesą sakant aš tikėjausi, kad atidarysiu jį, kai sunaudosiu turimus tušus. Ot kokia naivi buvau… Dauguma gamintojų vis išleisdavo naujus tušus ir man jau atrodė, kad nebepamatysiu tos dienos, kai galėsiu jį išmėginti. Nuo tada, kai gavau siuntinį, jau praėjo beveik 10 mėnesių, tad nusprendžiau, kad užteks laukti ir metas jį išmėginti. 🙂

Galbūt pradėsiu nuo tušo pakuotės. Ji yra tiesiog TO-BU-LA!!! Tokios gražios blakstienų tušo pakuotės man dar neteko matyti. Tikrai jaučiasi, kad ši tūtelė turi svorio savyje, bet man ji dėl to tik dar labiau patinka. Galiu garantuoti, kad kai sunaudosiu šį tušą, tai tūtelę pasiliksiu, nes po velnių, man ji yra be galo graži! Tūtelė atrodo, lyg ji ką tik būtų ištraukta iš vandens, nes jos paviršius yra padengtas daugybę lašiukų.

too faced better than sex tušas

Aš maniau, kad šepetėlis bus plastikinis, bet akivaizdu, kad klydau. Neesu didžiulė fanė tokių šepetėlių, nes jie yra linkę pagriebti per daug produkto bei labai lengvai gali sulipinti blakstienas. Nežadu čia nieko slėpti, šis šepetėlis tikrai yra linkęs kartais paimti per daug produkto, kurį vėliau tenka nuvalyti į servetėlę.

Dažniausia problema, su kuria tenka susidurti naudojant vandeniui atsparius tušus, tai kad dienos eigoje jie kartais šiek tiek nubyra. Naudojant ,,better than sex” tušą aš visiškai to nepastebėjau. Taip pat mano blakstienos yra labai užsispyrusios. Ir kai aš sakau, kad jos labai užsispyrusios, tai turiu omeny, kad LAAAAAAABAI užsispyrusios. Todėl kiekvieną mielą rytą man tenka naudoti blakstienų rietiklį. Dažniausiai vandeniui atsparūs tušai kiek ilgiau išlaiko blakstienas pariestas, bet su šiuo tušu man nebuvo jokio WOW efekto. Taip, kurį laiką mano blakstienos buvo pariestos, tačiau dienos pabaigoje jos atrodė taip, lyg net nebūtų supažindinusios su blakstienų rietikliu.

Gamintojas teigia, kad šis tušas suteiks blakstienom apimties bei jas pailgins. Suteikė apimties? Ne. Pailgino blakstienas? Šiek tiek, bet skirtumas minimalus. Kitas mano pastebėjimas bus apie visų nemėgstamas ,,pandos akis”. Džiaugiuosi, kad man netenka susidurti su šiuo reiškiniu, matyt sekasi man su tušais. 🙂 Tačiau mano kairė akis kartais ašaroja, ypač jei pučia stipresnis vėjas, tad išoriniame kamputyje retkarčiais tenka nuvalyti nubėgusį tušą. Man taip nutinka ir su vandeniui atspariais tušais. Ačiū Dievui, kad aš to nepatyriau naudojant ,,better than sex’‘ tušą.

Taigi, mano galutinis sprendimas, ar aš jį pirkčiau vėl? Atrodo toks brangus tušas, na lyg ir turėčiau jam pasakyti TAIP! Beeet…. Aš negaliu meluot Jums. Kad ir kokią nuostabią pakuotę šis tušas turi, turiu jam pasakyti ne. Dauguma tušų, kuriuos galima įsigyti mūsų parduotuvėse man suteikia lygiai tokį patį efektą, kaip ir šis Too Faced tušas. Šiuo atveju įsitikinimas, kad jei produkto kaina yra didesnė, tai jis turėtų būt geresnis, netinka šiam tušui. Man būtų kiek absurdiška mokėti kone 22€ (neskaitant siuntimo išlaidų) už tušą, kuris suteikia mano blakstienoms lygiai tokį patį efektą, kaip kad tušai iš Maybelline ar L’Oreal, kurie kainuoja dvigubai ar trigubai pigiau. Sorry not sorry, bet šį kartą sakau riebų NE!

Too Faced ,,better than sex” blakstienų tušą galite rasti: ,,Sephora.pl“, ,,Selfridges“.

Kaina: ~22€

Not a PR sample

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Besameapzvalgos
  2017 April 13 at 11:41

  Hmm aš begales tušų išbandžius, bet dar nieko geresnio neradau už better than sex, bet kalbu apie tą rožinį, neatsparų vandeniui 🙂 Man joks kitas tušas tiek apimties ir ilgio nepriduoda ir blakstienas kaip pūkuotas padaro. Jau ketvirtą bonkutę naudosiu aš jo 😀

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 April 13 at 11:43

   Žinok visą laiką, kai rašiau įrašą, tu man sukaisi galvoje, nes žinau, kad originali versija yra tavo mėgstamiausia! 😀 Na, čia kaip or su visais produktais, vieni limpa, o kiti ne. Matyt mano blakstienos yra tiesiog per daug užsispyrusios. 🙂

  Leave a Reply

  12 − 11 =