Beauty

NYX bright idea illuminating sticks | Kas lieka, o kas keliauja lauk?

nyx bright ide illuminating stick

Visada sakiau, kad renkantis veido modeliavimo priemones, skaistalams aš teikčiau pirmenybę. Paskui rinkčiausi hailaiterius, na ir galiausiai bronzantus. Tiesą sakant visos veido formavimo priemonės niekada nebuvo mano silpnybė. Jeigu turiu vienus mėgstamus skaistalus ar vieną mėgstamą hailaiterį, tai aš juos diena iš dienos ir naudosiu. Mano veido formavimo produktų kolekcijoje neseniai atsidūrė NYX bright idea illuminating sticks (liet. švytėjimo suteikiantys pieštukai), bet galiu garantuoti, kad vienas iš jų tikrai neužsibus pas mane.

NYX bright idea švytėjimo suteikiančių pieštukų yra 12 skirtingų atspalvių. Šioje kolekcijoje yra 4 skirtingų atspalvių skaistalai, 4 hailaiteriai ir 4 bronzantai! Tad tikrai kiekviena atras sau tinkamą spalvą.

Pavadinimas jau viską pasako, kad tai yra blizgūs produktai. Hailaiteris savaime suprantama turi švytėti ant Jūsų veido, o gal net ir apakinti kitus žmones! Tačiau skaistalai… Na, aš labiau mėgstu matinius, negu blizgius skaistalus, bet čia jau kiekvienam pagal skonį.

nyx bright idea illuminating sticks

NYX bright idea švytėjimo suteikiantys pieštukai: Coralicious | Chardonnay shimmer

Apie hailaiterį tiesiai šviesiai galiu pasakyti, kad mano atsiliepimai bus tik geriausi! Jo tekstūra kreminė, dengiasi tolygiai ant veido, lengvai sklaidosi, neišjudina pudros iš savo vietos, o svarbiausia – spalva! Ji yra tiesiog tobula! Hailaiteris yra auksinės, gal net sakyčiau šampano spalvos, kuris puikiausiai tinka mano šviesiai odai. Pieštuko formos hailaiterius patogu su savimi pasiimti į kelionę, nes juos lengvai galite išsklaidyti naudojant pirštus arba sudrėkintą kempinėlę, tad nereikės imti jokio papildomo šepetuko!

Dabar atėjo skaistalų eilė. Visų pirma, aš nemėgstu koralinių atspalvių, bet vėlgi čia yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Įdomiausia tai, kad dengiant skaistalus ant veido, jie atrodo labiau rausvos spalvos, negu koralinės. Taip man buvo nutikę ir su L’Oreal infaillible pieštukiniais skaistalais (tangerine please spalva). Maniau, kad tą produktą iškart atiduosiu kam nors, nes šie skaistalai pakuotėje yra oranžinės spalvos, tačiau ant veido jie atrodo rausvi. Ir ką Jūs sau galvojat? Dabar beveik kiekvieną dieną naudoju tuos L’Oreal skaistalus. Mano pastebėjimas, kad NYX bright idea skaistalai neišsilaiko visą dieną, kaip kad L’Oreal. Taip pat jie yra kiek kietesnės, net sakyčiau šiek tiek sausesnės tekstūros ir truputėlį sunkiau sklaidosi negu infaillible blush paints.

NYX bright idea hailaiteris akivaizdžiai pavergė mano širdį lyginant su skaistalais. Galbūt čia tik man tokie ne visai vykę skaistalai papuolė? Gal kitos spalvos yra kur kas geresnės? Na, bet yra kaip yra, man jie nepatiko ir tiek. Toliau naudosiu savo L’Oreal pieštukinius skaistalus. Tačiau vienas minusiukas, kuris sieja abu šiuos produktus – kamštukas. Nors tau gali atrodyti, kad produktą tu sandariai uždarei, tačiau kamštukais kartais savaime atsidaro. Tad jei sugalvosite šiuos produktus imti su savimi į kelionę – būkite atsargios!  🙂

Produktą galite rasti: ,,Douglas” internetinėje parduotuvėje arba NYX parduotuvėje (PC Panorama, Vilnius).
Kaina: ~ 9€

PR sample

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply
    KoKo
    2017 April 20 at 14:56

    Labai gražios nuotraukos! Neperkrautos, ryškios! Labai patinka. ♥

  • Leave a Reply

    twelve − 5 =