Fashion

OOTD: back to 90s | #SameButDifferent

ootd back to 90s

Niekada savęs nelaikiau fashionista. Tiesą sakant, aš išvis niekada nesivaikydavau madų. Visada devėdavau tik tuos rūbus, kurie man patikdavo bei su kuriais jausdavaus patogiai. Dažniausias mano pasirinkimas būdavo basic rūbai: be jokių raštų, išsiuvinėjimų ir t.t. Man buvo užėjęs toks periodas, kuomet norėjosi turėti tik pačius paprasčiausius rūbus. Kodėl? Aš norėjau, kad visi mano turimi rūbai vieni su kitais derėtų ir kiekvieną kartą man nereikėtų sukti galvos, ką turėčiau rengtis tądien. Tad ilgą laiką mano ootd (outfit of the day) dominuodavo juoda, balta ir pilka spalva. Taip, galbūt tai skamba kiek nuobodokai, bet hey! Svarbiausia, jog pati jausdavausi gerai!

Nežinau, kas man dabar pasidarė, gal čia planetos kažkaip tinkamai susidėliojo ( 🙂 ), bet man norisi spalvų! Matyt buvau paveikta šio sezono mados tendencijų… Parduotuvėse galime pastebėti, jog šį sezoną geltona bei rausva spalva yra ant bangos! Mano tinkslas – rasti gražią geltonos spalvos palaidinę, tačiau su šia spalva reikia būti itin atsargiom, nes pasirinkus netinkamą atsplavį atrodysit kaip numirelė.

Palaidinės paieškos buvo nesėkmingos, tad nusprendžiau užsukti vėl į savo spintą ir pažiūrėti, ką gero galiu ten rasti. Akys užkliuvo už džinsinės striukės. Ją gavau jau prieš kurį laiką, kuomet dar bendradarbiavau su kinų parduotuvėm, tačiau taip ir nebuvo progos jos užsidėti. Vos tik ją pamačius, man ji iškart priminė mano vaikystę, kuomet visi vaikščiojo su tokiom over-sized džinsinėm striukėm. Kadangi aš esu 90s kid, tai nusprendžiau, kad pirmasis mano OOTD turi būti ,,back to 90s“!

ootd back to 90s

ootd back to 90s

ootd back to 90s

ootd back to 90s

ootd back to 90s

daniel wellington classic petite

ootd back to 90s

Akiniai: H&M | Marškinėliai: H&M | Džinsinė striukė: Romwe | Juodi džinsai: Bershka | Aulinukai: Deichmann (panašius aulinukus rasite čia )| Laikrodis: Daniel Wellington

Didžiulę pagarbą turiu pareikšti visom mados tinklaraštininkėm! Fotografuojant šį derinį tiek aš, tiek mano fotografė Eglė Gus, visiškai nušalom! O ką jau kalbėti, kuomet mūsų fashionistos fotografuoja savo OOTD žiemos metu? Tikrai merginos, aplodismentai Jums!

Grįžtant prie derinio, šį kartą rinkausi kelis basic akcentus: juodus džinsus bei juodus aulinukus. Juos derinau su over-sized džinsine striuke, kuri man šiek tiek padėjo išlipti iš savo komforto zonos. Nieko negaliu padaryt, aš dievinu savo odinę striukę, bet reikia ir man kartais paeksperimentuot. 🙂 Taip pat vienas iš 90-ųjų trend’ų buvo marškinėliai, kuriuose puikavosi žymiausių grupių pavadinimai (ang. band t-shirt), tad nepraleidau progos į šį derinį įkomponuoti savo naujus ,,Metallica” marškinėlius! Be galo džiaugiuosi, kad jie yra laisvesnio stiliaus, o ne prigludę prie kūno. Anksčiau kategoriškai atsisakydavau pirkti tuos marškinėlius, kurie nebuvo aptempti. Dabar labiau mėgstu nešioti laisvesnius rūbus.

Na ir pabaigai pakalbėsiu apie #SameButDifferent hashtag’ą. Mes, moterys, dažnai susiduriame su ta problema: tiek rūbų, o neturime kuom apsirengti. Todėl ir nusprendžiau sukurti savo tinklaraštyje šį hashtag’ą, kad galėčiau sau mesti iššūkį bei sukurti įvairiausius rūbų derinius naudodama tai, ką turiu savo spintoje, vietoj to, kad bėgčiau į parduotuvę ieškotis kažko naujo. Kartais mes net nenumanome, kiek skirtingų derinių galime sukurti pakeisdamos vos kelias detales! Tad nenustebkit, jeigu dažnai matysite tuos pačius rūbus. 🙂

Tikiuosi, kad pirmas blynas nebuvo labai prisvilęs. Faktas, kad reik man išmokt pozuot! Tačiau tai tikiuosi ateis su laiku. Stengsiuos toliau tobulėti mados srityje bei dažniau išlipti iš savo komforto zonos. Gal kada išdrįsiu ir save pavadinti fashionista… 🙂

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply
  Sandra Ubartienė
  2017 April 23 at 12:32

  saunuole, kita karta lauksim dar drasiau!!

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 April 23 at 12:49

   Viskas mažais žingsneliais! Bet toks mano tikslas!

 • Reply
  Adricija
  2017 August 29 at 11:29

  O dieve, kaip aš tavęs neatradau anksčiau. Tavo blogas iš tiesų atrodo puikiai. Labai patinka ta idėja, kad rašai tiek apie rūbus, tiek apie kosmetiką. Beje, labai patiko šitas tavo derinukas. Norėjau pati įsigyti Chelsea stiliau batus, bet man labiau patinka batai su aukštais kulnais, tik prigriebiau tokius aulinukus artėjančiam rudeniui: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/avalyne/aulinukai-platforminiu-padu/44130592. Beje, gal atsimeni kur pirkai savo maikutę, žiauriai mėgstu tokios stiliaus. Jei atsimensi, duok žinoti 😛 Ir labai lauksiu kitų tavo straipsnių!

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 August 29 at 19:29

   Sveika, labai malonu sulaukti tokio komentaro. :)) Kas liečia dėl rūbų nuorodų, tai visad jie yra pateikti po nuotraukomis 😉

  Leave a Reply

  11 − 7 =