Fashion

OOTD: keeping up with the Kardashian vibes

ootd Kardashian vibes

Vos tik mūsų padangėje pasirodė pirmieji saulės spinduliai, aš iškart paslėpiau visus savo žieminius rūbus į giliausią spintos lentyną ir atsisveikinau su jais iki kito sezono. Bet… Kiaulystės dėsnis pasireiškė… Vos tik rūbai buvo paslėpti, mūsų Lietuviškas pavasaris sugalvojo mum iškrėsti išdaigų… Garantuoju, jog vaikai/anūkai juoksis iš mūsų, kuomet mes jiems pasakosim istorijas apie tuos laikus, kai per vieną savaitę Lietuvoje apsilankydavo visi keturi metų laikai. Anyway… Orus paliekam gerbiamam N. Šulijai, o mes mergaitės, paplepėsim apie mano naują derinį, dėl kurio man sklinda stiprūs Kardashian vibes.

Pavasarį, kaip spėju ir daugumai kitų merginų, spintą norisi papildyti šviesių, pastelinių spalvų rūbais. Aš buvau (turiu pripažint, kad vis dar esu) viena iš tų, kuri tiek žiemą, tiek vasarą gali vaikščioti su džinsais. Tačiau visada norisi kažko naujo. Norėjau baltų kelnių, bet paieškos vis dar nesėkmingos: arba viskas persišviečia, arba baisiai atrodo. O aš tikrai nenoriu visiem demonstruoti savo apatinių. 🙂 Tad galiausiai pasirinkau nude spalvos Diane stiliaus kelnes su paaukštintu liemeniu ir turiu pasakyt, kad įsimylėjau į jas! Jeigu Jūs esate ta, kuri griežtai laikosi visų mados ir įvaizdžio taisyklių, tai šiuo atveju reikės šiek tiek pasisaugoti toms merginoms, kurios turi plačius klubus, nes būtent tokios kelnės vizualiai gali juos dar labiau paplatinti. Tačiau jeigu Jūs esate plačių klubų savininkė, kaip kad aš, ir Jum nerūpi visos tos taisyklės bei jaučiates gerai devėdamos tokias kelnes, tai galiu pasakyti… You go girl!

Norėdama palaikyti tą pačią pastelinių spalvų gamą, pasirinkau ploną, rausvą paltuką. Vos tik jį pamačiau, iškart pagalvojau apie garsiąją Kim Kardashian, kurios instagrame galime išvysti begalę nuotraukų dėvint panašius paltukus. Žinoma, man iki Kim Kardashian dar oj kaip toli… Tai bent taip galiu palaikyti šiokius tokius Kardashian vibes. 🙂 Kadangi esu žemo ūgio, tai natūralu, jog tokie ilgi paltukai vizualiai mane dar labiau sumažina. Prie tokio outfito visgi labiau tiktų aukštakulniai. Kadangi vis nesugebu rasti sau tobulų nude aukštakulnių, tad teko šiam deriniui suteikti labiau casual įvaizdį dėvint basutes su smailinta nosyte.

Aksesuarams pasirinkau savo mylimus akinukus iš Zaful parduotuvės, kuriuos įsigijau praeitą pavasarį. Nuo tos dienos, kai juos gavau, aš praktiškai neliečiau savo kitų turimų akinių nuo saulės. Jau svarstau, kad reikia papildyti kolekciją sidabrinės spalvos akiniais… Ir žinoma, derinį užbaigiau su kiekvienos merginos didžiausiu turtu – rankine. Savo senučiukę rankinę turiu jau gal kokius 3-4 metus, tačiau jau norisi man naujos nude rankinės. Gal turite kokių pasiūlymų? 🙂

Beje, didžiausius nuopelnus turėčiau pareikšti savo vaikinui už kantrybę darant šias nuotraukas. 🙂 Paburbuliavom vienas ant kito fotosesijos metu, bet pirmam kartui rezultatas manau gavosi visai nieko. 🙂 Na, palieku Jūsų vertinimui savo Kardashian vibes outfit’ą.

 

ootd Kardashian vibes

 

ootd Kardashian vibes

 

ootd Kardashian vibes

 

ootd Kardashian vibes

 

ootd Kardashian vibes

 

ootd Kardashian vibes

Akiniai: Zaful | Rankinė: Bags & More (by David Jones) | *Paltukas: Zaful | Marškinėliai: New Yorker (basic white v-neck t-shirt)| *Kelnės: Zaful | Batai: H&M (panašius galite rasti čia ir čia)

 

*Rūbai, kurie yra pažymėti žvaigždutes ženklu, man buvo atsiųsti. Visi kiti buvo pirkti už mano pačios pinigus.

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Akvile
  2017 May 27 at 8:56

  Tai kaip vis dėlto su tuo Zaful… 😀 Aš nebesuprantu, norėjau užsisakyti daiktų, bet pažiūrėjus amerikiečių review YT išsigandau gauti tai su kuo būtų gėda net po namus vaikščioti… O čia superiniai akiniai ir tikrai labai gražus paltukas. Tai nebesuprantu 😀 Visai gerai būtų, jeigu tu savo patirtį papasakotum 😉

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 May 30 at 11:49

   Su zaful, kaip ir su bet kuria kita internetine parduotuve, realiai mes perkame katę maiše. 😀 Tačiau iš savo patirties, kiek teko bendradarbiauti su kinų parduotuvėm, tai zaful gražiausi rūbai, bei jų kokybė geriausia. 🙂 Gaila, kad ne visad nuotraukos atitinka realybę, tačiau šias kelnes bei paltuką tikrai drąsiai nešiočiau dar ne kartą. 🙂 Su pačiom kelnėm, visgi reikėjo man imti vienu dydžiu didesnes, o kas liečia paltuką, tai nesitikėjau tokios medžiagos, kokios jis yra, bet kaip sakant, sueis 😀 Tačiau šie akiniai, kuriuos pirkau prieš gerus metus, yra mano mylimiausi. 🙂 Iki šios dienos pagrinde juos ir teneioju. Svarstau greitu metu ir sidabrinius nusipirkti, tik tas laukimas kol siuntinys atkeliaus žudo. 😀 Greitu metu turėtų mane pasiekti ir kitas zaful rūbų siuntinys ir žinoma vėl bus rūbų derinių įrašas. Tad jeigu ką, brūkštelk komentarą po tuo įrašu, kad vėl pakomentuočiau tau rūbų kokybę. 😀

  Leave a Reply

  2 × two =