Beauty

Viskas, ką tau reikia žinoti apie Colourpop | Produktai, patarimai, swatch’ai

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Jeigu tu esi užkietėjusi YouTube grožio vlogerių žiūrovė, tuomet garantuoju, jog tau teko girdėti apie Colourpop produkciją. Jie yra labai gerai žinomi dėl savo super-shock šešėlių, skystų lūpdažių, skaistalų ir daugelio kitų dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Be galo džiugu, jog jau gerus metus galime užsisakyti jų prekes į Lietuvą. Kartais Colourpop mus nudžiugina nemokamu tarptautiniu siuntimu, tačiau tai įvyksta itin retai. Dėka šios akcijos, aš turėjau progą išmėginti jų taip giriamus lūpų produktus bei šešėlius. Tad trumpai  pasidalinsiu savo nuomone apie mėgstamus produktus bei keliais patarimais, kuriuos Jums vertėtų žinoti prieš perkant ką nors iš jų puslapio. Gerai, meluoju, įrašas bus ilgas, bet jis Jums pravers, pažadu! 🙂

Ultra matte lip

Jau nuo pat pradžių žinojau, kad šio užbaigimo lūpdažiai mano kolekcijoje turi atsidurti pirmieji. Tuo metu aš dievinau matinius lūpų dažus ir praktiškai kito užbaigimo lūpdažių aš nepripažindavau, bet matyt laikai pasikeitė, kad vis rečiau dažausi matiniais lūpdažiais. 🙂 Ilgą laiką geriau už savo Too Faced skystus lūpdažius aš nieko neturėjau. Tačiau gavus Colourpop ultra matte skystus lūpdažius, aš likau maloniai sužavėta! Lūpdažiai nudžiūdavo labai greitai, minimaliai sausindavo lūpas ir išsilaikydavo visą dieną! Daugumai kitų merginų šie lūpdažiai labai sausindavo lūpas, bet tuo metu aš to nepastebėdavau ir nejausdavau jokio diskomforto. Turiu pripažinti, jog šie lūpdažiai dabar man labiau sausina lūpas, negu anksčiau. Matomai todėl, kad pastaruoju metu vis rečiau ranka griebia tą lūpų produktą, kuris turėtų matinį užbaigimą. Taip pat vertėtų paminėti, kuomet šie dažai išdžiūna, jų spalvos ant lūpų būna tamsesnės, negu jos yra tūtelėse. Tad jeigu tau nemaišo sausinantys lūpdažiai, tai šiuos galiu drąsiai rekomenduoti, nes jų kaina yra tiesiog juokinga. Jeigu tu neesi matiniu lūpdažių fanė, tuomet tau galiu pasiūlyti kitus jų produktus. 🙂

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Kairėje: Tulle | Dešinėje: Mama | Apačioje: Viper

Lippie stix

Šitie lūpų produktai yra mano didžiausias atradimas! Abi mano turimos spalvytės yra be galo gražios ir tinkančios kiekvienai dienai! Išsilaikymas jų, sakyčiau, yra pakankamai ilgas. Valgant ar geriant produktas visiškai nusivalo po kokių gerų 5 valandų. Pliusas, kad lūpdažis nusivalo tolygiai, o ne plėmais. 🙂 Pakuotė man labai patinka, nes ji yra paprasta ir kompaktiška. Aš tiesiog nekenčiu masyvių pakuočių. 🙂  Yra vienas minusiukas. Šis lūpų produktas pakankamai greitai naudojasi. Nepaisant to, šie lūpdažiai visgi turi daugiau pliusų. Lippie stix lūpų dažai yra kreminės tekstūros, turi matinį užbaigimą ir visiškai nesausina lūpų! Šiuos produktus tikrai galiu drąsiai rekomenduoti ir tikrai žinau, jog kitos akcijos metu, lippie stix bus pirmieji, kurie keliaus į mano pirkinių krepšelį!

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Kairėje: Lumière | Dešinėje: Brink

Ultra satin lip

Šie lūpų produktai man kur kas labiau patinka, nei ultra matte. Kodėl? Vos tik užsitepus jie atrodo kaip satininiai lūpdažiai (duh 🙂 ), tačiau po kurio laiko šie lūpdažiai tampa matiniais ir visiškai nedžiovina lūpų. Jų išsilaikymas yra panašus, kaip ir lippie stix, gal kiek trumpesnis, priklauso nuo to, kaip dažnai valgote bei geriate. Tačiau yra vienas ,,bet”, kurį privaloma žinoti prieš perkant šiuos lūpdažius. Tamsesnės spalvos yra linkusios išbėgti už lūpų kontūro, tad lūpų pieštukas yra tiesiog privalomas! Su šviesesnėm spalvom nėra tokios problemos. Tad jeigu tektų rinktis tarp ultra matte ir ultra satin, aš nė negalvojus griebčiau pastarąjį. Visgi šie Colourpop lūpų produktai užima garbingą antrą vietą mano favoritų sąraše!

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Kairėje: November | Dešinėje: Frick’n’Frack | Apačioje: Echo park

Super-shock akių šešėliai

Na ir paskutinieji, bet tikrai ne prasčiausieji, būtų Colourpop akių šešėliai! Ne per seniausiai jie išleido ir presuotus šešėlius, bet jei atvirai, jie manęs nei kiek netraukia. Super-shock šešėliai turi tiek savų pliusų, tiek savų minusų. Šį kartą pradėsiu nuo neigiamų dalykų. Man laaaaabai nepatinka jų masyvi pakuotė! Aš puikiai suprantu, kad ji yra tokia ne be reikalo, nes šie šešėliai VISUOMET turi būti sandariai uždaryti savo pakuotėse. Kitu atvėju jie Jums išdžius. Tad, gink Dieve, nesugalvokit perkelti šių šešėlių į kokią magnetinę paletę!

Daugiau minusių, žinokit jiems neradau, tad keliaujame prie pliusų. Pas save turiu 4 skirtingo užbaigimo šešėlius: matte, satin, ultra-glitter ir ultra-metallic. Asmeniškai, matinius šešėlius mėgstu mažiausiai. Jie nėra blogi, puikiai tinka, kaip šešėlių pagrindas (žinoma, priklausomai nuo spalvos), tačiau jie tikrai neprailgins Jūsų akių šešėlių išsilaikymo. Matinio užbaigimo šešėliai truputėlį sunkiau bei ne taip tolygiai dengiasi ant vokų, lyginant su kitais mano turimais super-shock šešėliais. Mano favoritai yra satin užbaigimo šešėliai. Jie nėra nei per daug blizgūs, nei per daug matiniai ir labai gražiai atrodo ant akių. Jeigu Jums norisi, kad šešėliai atrodytų lyg išsilydęs metalas ant Jūsų vokų, tuomet rinkitės ultra-metallic šešėlius. Ultra-glitter šešėliai yra praktiškai tokie patys, kaip ir pastarieji, tik jie turi stambesnius blizgučius. Nepaisant savo įdomios kreminės tekstūros, šiuos šešėlius galite naudoti tiek su šepetėliu, tiek su pirštais. Ar aš juos pirkčiau vėl? Tikrai taip, tačiau kaip jau ir minėjau, svarbiausia sandariai uždarykite pakuotę, kad šešėliai Jums nesudžiūtų.

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Swatch’ai

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Iš viršaus į apačią: Brink, Lumière , Echo park, November, Frick’n’Frack, Tulle, Viper, Mama

colourpop cosmetics kosmetika swatches

Iš kairės į dešinę: Glow, Wattles, Cornelious, Supermodel, Truth, Amaze, Weenie, Elixir, Mittens

Mano pastebėjimai

Iš esmės visi turimi Colourpop produktai man daugiau ar mažiau patinka. Jei būtų mano valia, tuomet prisipirkčiau super-shock šešėlių bei lippie stix, tačiau norisi visgi sunaudoti savo turimą produkciją. 🙂 Prieš perkant iš jų puslapio, rekomenduoju pirmiausia įsigyti porą Jus labiausiai dominančius produktus. Neprisipirkit, kaip kad aš, 9 šešėlius! Dabar aš gyvenu su baime, kad šiuo metu nenaudojamos spalvos išdžius. Viliuosi, kad Inglot duraline pagelbės. 🙂

Taip pat paminėsiu, jog jų pakuotės pavadinimai lengvai nusitrina, ypač ant lūpdažių tūtelių, tad iki dabar kartais pamirštu, kuris lūpdažis yra matinis, o kuris satininis. Paskutinis dalykas, peržiūrėkit MILIJONĄ įvairiausių YouTube video apžvalgų bei nuotraukų, kuomet sudarinėsit savo Colourpop pirkinių sąrašą. Jie turi milžinišką spalvų pasirinkimą, tačiau neapsigaukite, kaip kad aš! Gavus savo siuntą pamačiau, kad dveji lūpdažiai yra praktiškai identiškos spalvos, skiriasi tik jų pavadinimas. Dėl to nufilmavau atskirą video, kuriame rodau savo turimus kosmetikos analogus. Filmuką galite rasti čia, tad viliuosi, jog jis Jums padės neišleisti veltui pinigų ant tos pačios spalvos su kitokiu pavadinimu. 🙂

Ką reikia žinoti prieš perkant iš ,,Colourpop” ir kitų ne ES esančių internetinių parduotuvių?

Ne viena mergina pirkdama iš šio puslapio susidūrė su muitininkais. Štai būtų keli mano patarimai Jums, kurie padėtų išvengti tokių nesklandumų:

– Perkant iš Colourpop (ar bet kurios kitos ne ES esančios internetinės parduotuvės), stebėkite, kad Jūsų krepšelio suma neviršytų 22€ (be siuntimo išlaidų), nes kitu atveju Jūsų siuntą užmuitins.
– Pasilikite rezervui 1€ ir geriau pirkite už 21€. Jeigu ant Jūsų siuntinio yra nurodytos produktų kainos, tuomet muitininkai perskaičiuoja siuntos vertę konvertuodami tą sumą (jeigu prekės buvo pirktos už kitą valiutą) į eurus pagal tos dienos valiutos kursą, kuomet siunta atkeliauja į Lietuvą. Viliuosi, kad supratote ką turėjau omenyje. 😀
VISADA pasidarykite visų akcijų screenshot’us, kuriomis Jūs pasinaudojote pirkdami prekes. Colourpop ant savo dežių visuomet nurodo pilną produktų kainą, net jei ir pirkote produktus per akciją. Todėl išsisaugokite visas akcijų nuotraukas kaip įrodymą, jog nemokėjote pilnos sumos už savo prekes.
– Muitininkams pateikite visus įmanomus įrodymus: el. laiškų patvirtinimus, akcijų nuotraukas, apmokėjimų išklotines, net pasidarykite savo pirkinių krepšelio nuotrauką! Deklaruodami savo siuntą siųskite jiems viską, ką tik įmanoma ir paaiškinkite jiems iki pačių mažiausių smulkmenų, jog Jūs nemokėjote visos sumos.

Taip, atrodo daug visokių niuansų reikia padaryti… Tačiau atlikus šiuos veiksmus, mano prekes muitininkai praleido iš pirmo karto! Tad geriau papildomai padirbėti deklaruojant siuntą, nei papildomai mokėti. 🙂

Viliuosi, jog mano atsiliepimai apie produktus Jums bent kiek padėjo. Jeigu kas nutiktų ir nežinosite ką daryti, visuomet galite drąsiai rašyti man! Stengiuosi kiek tik įmanoma pagelbėti visom savo patarimais, tad mane lengvai pasieksite per bet kurią mano soc. tinklų paskyrą!

Rodytus produktus galite rasti www.colourpop.com puslapyje. Jų prekių kitose el. parduotuvėse (mano žiniomis) įsigyti negalima.
Kainos:
Ultra matte lip ~6$
Ultra satin lip ~6$
Lippie stix ~5$
Super-shock shadows ~5$

Not a PR sample

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Kristina
  2017 July 12 at 12:37

  Colourpop Lietuvoje isigyti galima, maciau eoslietuvoje.lt tik kaina nepatiks 🙂 seseliai, lupu dazai apie 12-13 euru … todel bet kokiu atveju perkant kelis produktus apsimoka siustis is Amerikos. Dekui uz labai issamia informacija !

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 July 12 at 21:01

   O geras, net nežinojau, kad jei ten prekiauja. 🙂 Na, bet man ramiau būtų pirkti iš jų oficialaus puslapio ir vis tiek, kaip sakai, pigiau gautųsi. 😀 O siuntimas netrunka tiek ilgai, max 10 dienų, net per Kalėdų periodą siuntas gavau per savaitę. 🙂

  Leave a Reply

  twenty − three =