Beauty

Origins ,,A perfect world” produkcija

origins a perfect world

Gerų drėkinamųjų priemonių paieškos, atrodo, man niekuomet nesibaigs. Vos tik randu sau kažką tinkamo, kaip kad Clinique moisture surge, tačiau man vis tiek norisi surasti priemonę, kuri turėtų geriausią kainos ir kokybės santykį.  Aš jau nebesižvalgau į kremus, kurie suteikia matinį efektą. Aš dabar labiau mėgstu drėkinamuosius kremus, kurie paliktų mano odą švytinčią bei gaiviai atrodančią. Tad šiandienos Jūsų dėmesiui, noriu pristatyti savo naujus favoritus iš Origins ,,A perfect world” linijos, kurie suteikia mano odai tokį efektą, kurio aš ir trokštu!

Vos tik sužinojau, kad gausiu šias priemones, iškart puoliau googlinti ir žiūrėti, kas čia per stebuklai. Anot gamintojo, šios piemonės yra kupinos antioksidantų, apsaugo Jūsų odą nuo kenksmingų saulės spindulių ir nuo senėjimo. Anksčiau aš jau naudodavau priemones nuo senėjimo ir mano odai (tuo metu turėjau labai daug išbėrimų) jos labiau tiko, negu tos priemonės, kurios buvo skirtos mano amžiaus merginoms. Kiti galbūt sakys, jog mano oda pripras prie tokių priemonių ir atėjus laikui jos jau nebus tokios veiksmingos. Tai mano atsakas į šiuos teiginius:

a) šias priemones naudoju su pertraukomis;
b) atėjus tam laikui, jau garantuoju, kad bus sukurti inovatyvūs kremai ir/ar procedūros, kurios bus kur kas veiksmingesnės, lyginant su tuo, ką turime dabar;
c) jeigu mano odai tinka ir patinka, tai kodėl negaliu to naudoti? :);
d) pirma reikia išgyventi iki senatvės man, visgi gyvenimo vingių mes negalime nuspėti. 😉

Origins A perfect world age-defense paakių kremas su SPF 20

Tiesiai šviesiai sakau, man šis paakių kremas neturi jokių minusų! Pakuotė yra tobula, nes lengvai gali išspausti visą produktą iki pat paskutinio lašelio. Kremas yra labai skalsus, tad Jums pakaks itin mažo kiekio Jūsų paakių sričiai. Produktas šiek tiek pašviesina paakius, tačiau laaaabai minimaliai. Šiuo metu mano paakių srityje yra kur kas mažiau įvairiausių smulkių raukšlelių, negu kad anksčiau! Drąsiai sakau, jog kol kas tai yra mano mėsgtamiausias paakių kremas iš visų, kokius man tik teko mėginti!

origins a perfect world

Origins A perfect world age-defense drėkinamasis kremas su baltąja arbata ir SPF 40

Kremas turi malonų citrusinį kvapą. Jeigu Jums toks kvapas nepatinka, tai nebijokite, jo nebesijaučia po kokios minutės. 🙂 Pats produktas yra taip pat labai skalsus, tad kaip ir su paakių kremu, taip ir su šiuo, Jums reikės mažo kiekio. Minusas – pakuotė. Šiuo atvėju man būtų geriau turėti tūtelės formos pakuotę, negu induko.

Kremui reikia skirti pakankamai laiko, kad jis visiškai susigertų į Jūsų odą. Vienas iš didžiausių jo pliusų, jog jis nesusigumuliuoja ant veido, kaip kad daugelis kitų mano naudotų kremų. Visi išsausėjimai man dingsta jau po poros panaudojimų! Šis kremas tikrai nėra iš tų, kuriuo tu išsitepi visą savo veidą ir net nesupranti, ar jis daro ką nors tavo odai. Origins drėkinamasis kremas intensyviai padrėkina veido odą, už ką aš šį produktą ir dievinu!

origins a perfect world

Yra vienas didelis minusas, kuris liečia abu šiuos produktus. Jų kaina, kuri tikrai gali pakandžioti Jūsų piniginę! Prieš perkant šį kremą tikrai gerai pagalvokit, ar jis vertas to. Pasiskaitykit ir kitų merginų atsiliepimus apie šią produkciją, nes galų gale visos mes esame skirtingos. 🙂 Ar aš pirkčiau vėl šiuos produktus? Tikrai taip, nes jų abiejų užtenka ilgam laikui. Tiek veido kremą, tiek paakių kremą aš naudoju kiekvieną mielą dieną tiek ryte, tiek vakare, jau kokius gerus 3-4 mėnesius. Iki šiol man yra likę pusę indelio veido kremo ir 2/3 paakių kremo. Tad geriau paskaičiavus, visai apsimoka. 🙂

Produktus galite rasti ,,Douglas” parduotuvėse arba jų internetiniame puslapyje.

Kainos:

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

3 × 2 =