Beauty

NYX ultimate brights akių šešėlių paletė

nyx ultimate brights

Anksčiau aš tiesiog dievindavau spalvotus akių šešėlius. Pamenu, kad viena pirmųjų palečių, kurią įsigijau, buvo ta legendinė 120 spalvų kinietiška paletė juodoje pakuotėje. Kuomet pradėjau daugiau eksperimentuoti su spalvotais šešėliais aš vis ieškojau tobuliausio varianto kas liečia kainą ir kokybę. Pirkau ir MUR, ir vienetinius akių šešėlius, bet pas mane jie ilgai neužsibūdavo. Paskutinė spalvotų akių šešėlių paletė atsiradusi mano kolekcijoje buvo NYX ultimate brights.

nyx ultimate brights

 

nyx ultimate brights

Apskritai NYX kosmetika man patinka dėl savo spalvų įvairovės. Jei tau reikia ryškiai rožinio ar mėlyno akių pravedimo, tai gali būti garantuota, jog NYX stende rasi būtent tai, ko tau reikia. Svarbiausia, jog visas jų asortimentas yra už prieinamą kainą.

NYX ultimate brights paletę sudaro 16 spalvų. Nesvarbu, ar Jūs dažnai dažotes spalvotais akių šešėliais, ar ne, šioje paletėje Jūs turėsite visas pagrindines spalvas norint sukurti unikalų bei ryškų makiažą. Pakuotė yra kompaktiška ir neužima daug vietos. Už tai aš visada suteikiu produktui pliusą, nes nekenčiu bereikalingai masyvių pakuočių.

Kalbant apie pigmentaciją, tai žinokit ji yra tokia 50/50. Vieni šešėliai yra mažiau pigmentuoti, tad teks pasivarginti norint išgauti ryškią spalvą ant vokų. Kitų šešėlių pigmentacija yra labai gera, tad čia jau toks hit or miss atvėjis. Tačiau ko jau ko, bet aš nepasakyčiau, kad šie šešėliai yra kreminės tekstūros. Anaiptol, šių šešėlių tekstūra man primena kreidą.

nyx ultimate brights

 

nyx ultimate brights

Ar galėčiau Jums šia paletę rekomenduoti? Labai priklauso nuo to, kaip dažnai ją naudosite. Jei karts nuo karto norėtumėte pasižaisti ir paeksperimentuoti kuriant makiažą su ryškiomis spalvomis, tai kodėl gi ne? Ji turi visas ryškias spalvas, kokių Jums tik gali prireikti. Jeigu Jūs neeksperimentuojate su savo makiažu ir renkates neutralius kasdieninius atspalvius, tai žinoma, kad Jums jos ir nereikia. 🙂

Paletę galite įsigyti ,,Douglas” parduotuvėse bei ,,Feelunique” puslapyje.

Kaina: ~20€

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

3 × two =