Beauty

Catrice ,,Travelight story” limituoto leidimo kolekcija

Catrice ,,Travelight story"

Gamintojai visuomet stengiasi patraukti mūsų akį pristatydami įvairias limituoto leidimo kolekcijas. Dažnai ir aš pasiduodu šių kolekcijų manijai, visgi tokie gražūs tie limituoti įpakavimai. 🙂 Tačiau jeigu tu atrandi kokį nors aukso vertės produktą? Gi neišpirksi visų tų priemonių, visgi kosmetika genda… Tačiau būna nemažai tokių atvėjų, kuomet galime tik džiaugtis, kad tos unikalios kolekcijos yra limituotos, nes dažnai būna, kad tie produktai mums net nepasiteisina arba jų kokybė yra kur kas prastesnė. Šiandien noriu pakalbėti apie kelis Catrice ,,Travelight story” limituoto leidimo kolekcijos produktus. Catrice turi labai daug produktų už tikrai prieinamą kainą, kiek pastaruoju metu teko pačiupinėti jų limituoto leidimo kolekcijų produktus, tai niekas manęs nesužavėjo. Kaip bus šį kartą? 🙂

Travelight story akių šešėlių paletė

Vos tik pamačiau Catrice akių šešėlių paletę, pagalvojau, kad galbūt pagaliau mes turėsime tobulą paletę iš drugstore. Nieko nelaukus puoliau ją testuoti. Net nežinau, kaip čia gražiau pasakyti, bet nusivyliau ja. Matinių šešėlių ant vokų praktiškai net nesimato. Jums reikės ilgai ir nuobodžiai sluoksniuoti šešėlius, kol galų gale pamatysite kokią nors spalvą ant savo vokų. Šešėliai dengiasi plėmais, o apie sklaidymąsi aš geriau patylėsiu.

Nesvarbu, ar Jūs pasirinksite tamsiausią paletės spalvą ar šviesesnę rudą spalvą, ant akių jos atrodys vienodai. Blizgios spalvos yra ne ką geresnės. Blizgučiai labai byra, tad praktiškai kiek kartų man teko išmėginti šią paletę, tiek kartų aš vaikščiojau su blizgiais paakiais. Ant akių blizgios spalvos taip pat nesiskirdavo viena nuo kitos. Jei atvirai, kiek kartų aš mėginau sukurti makiažą naudodama šią paletę, tai kiekvieną kartą aš susinervindavau ir griebdavau kitus akių šešėlius.

Tokio spalvų pasirinkimo šioje paletėje net nereikėjo. Būtų pilnai pakakę, jog paletę sudarytų 3-5 spalvos, nes kaip jau ir minėjau, jos ant akių atrodo identiškai. Šios paletės šešėliai yra puikus pavyzdys, kaip negalime pasitikėti swatchais, kurie buvo daryti pirštais. Tad kaip jau tikriausiai supratote, tikrai nerekomenduoju šios paletės. 🙂

Catrice ,,Travelight story"

Catrice ,,Travelight story"

Travelight story kūno purškiklis

Šis produktas iš manęs irgi nesulauks itin didelių pagyrų. Iš pavadinimo ,,radiant glow mist” aš susidariau tokį įspūdį, jog  šis purškalas mano kūnui suteiks švytintį efektą. Realybė tokia, jog ši priemonė tiesiog padengdavo mano kūną šviesiais blizgučiais. Tikslingiau būtų pervadinti šį produktą į sparkle mist, o ne glow mist. 🙂 Taip pat man nepatiko, kad purškiant jautėsi minimalus alkoholio kvapas, tačiau po kurio laiko pripratau prie jo.

Gerai, galbūt vieną pagyrimą suteiksiu šiam produktui, jog blizgučiai nėra dideli ir lengvai nusivalo. Jeigu Jūs nenorite būti vaikštantis blizgutis, tai šios priemonės net neverta pirkti. Jau geriau kūną išsitepkite kūno aliejumi arba hailaiteriu, jeigu Jūs norite išgauti natūraliai atrodanti švytintį efektą.

Catrice ,,Travelight story"

Travelight story cool & matt makiažo pagrindo pieštukas

Pripažinsiu, ši priemonė mane labai suintrigavo. Man patinka vėsinančios priemonės, kaip kad kūno kremai, dušo geliai, blizgesiai ir t.t. Man niekada neteko mėginti vėsnamąją makiažo bazę. Vos tik užsitepiau šią priemonė, kone akimirksniu pasijuto, kaip veidą apgaubia maloni vėsa, bet šis pojūtis labai greitai dingsta.

Pačią priemonę yra ganėtinai sunku tepti. Kadangi ji yra permatoma, tai nesimato ar viskas buvo gerai išsklaidyta. Produktą yra sunku išsklaidyti rankomis, nes jis tarsi akimirksniu susigeria. Makiažas man dienos bėgyje nenuslydo, tik po gerų 4 valandų pasirodė blizgėsys, bet man taip nutinka su dauguma makiažo pagrindų. Ar pirkčiau šią priemonę vėl? Nemanau. Man vėsos pojūtis labai patiko, bet tas faktas, kad priemonė labai greitai susigeria ir norint ją išsklaidyti reikia tampyti savo odą manęs negundo. Nesinori man dėl tokių odos tampymų turėti raukšlių anksčiau laiko. 🙂

Catrice ,,Travelight story"

Travelight story lūpų dažai

Na užbaikime šį įrašą kiek linksmesne nata! Šios kolekcijos lūpdažis man nerealiai patiko! Atrodo, jog spalva tikrai neįspūdinga, bet kaip bebūtų keista, savo kolekcijoje nieko panašaus neturiu. Tūtelėje atrodo, jog tai yra tamsiai raudona spalva, bet pirmas įspūdis visuomet būna apgaulingas. Tai yra neutralios raudonos spalvos lūpdažis, kuri puikiausiai tiks kiekvienai dienai!

Pirmą kartą susidūriau su lūpdažiu, kuris turėtų vėsinamąjį efektą. Pati tuom nepatikėjau ir galvojau, jog man  vaidenasi, bet pasirodo ne! Dar vienas pliusas, jog lūpdažis yra visiškai matinis, o Jūs tikriausiai žinote, kaip aš dievinu gerus matinius lūpų dažus. 🙂 Išsilaikymas, tai kaip ir daugumos mano turimų lūpdažių, apie 3-5 valandas, priklausomai nuo to, kaip dažnai geriu ar valgau. Žodžiu, jeigu Jūs turėsite progą, būtinai pasižvalgykite į šiuos lūpų dažus, nes aš juos tikrai užskaitau! 🙂

Catrice ,,Travelight story"

 

Catrice ,,Travelight story” produktus galite rasti ,,Eurokos” parduotuvėse arba jų internetiniame puslapyje.

Kainos:

– Akių šešėlių paletė: ~8€
– Makiažo pagrindo pieštukas: ~5€
– Kūno purškiklis: ~5€
– Lūpdažis: ~5€

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

thirteen − 5 =