Beauty

Eurovaistinė | Kokių gėrybių galime joje rasti?

Eurovaistinė Treets traditions alma k

Kaip dažnai Jūs perkate veido, kūno ar plaukų priežiūros priemones vaistinėse? Prisipažinsiu, aš tai darau itin retai. Matyt dėl to, jog retai ten keliauju pirktis vaistų (ačiū Dievui 🙂 ), tad nėra kada pažiūrėti bei įvertinti jų siūlomą produktų asortimentą. Yra jų internetinės parduotuvės, bet jose naršau vis rečiau. Mano piniginė džiaugiasi, kad pagaliau nuslopinau savo vidinę shopaholikę, tačiau įtariu, jog reikės dažniau pasižvalgyti ką būtų galima rasti vaistinėse, nes įtariu, jog ten gali slėptis tikri perliukai. 🙂 Jau prieš gerą mėnesį Eurovaistinė man atsiuntė išbandyti kelias savo priemones.  Vienos man labai patiko, o kitos… Na, aš žinau, kad jų daugiau nei kartočiau, nei rekomenduočiau.

Alma K lūpų balzamas

Galbūt pradėsiu nuo tos priemonės, kuri man mažiausiai patinka – Alma K lūpų balzamas. Net pačiai keista, nes lūpų balzamams aš tikrai neesu išrankis, tačiau šis man tiesiog ,,neprilipo”. Šio balzamo pakuotė yra patogi, minkšto plastiko, tad lengvai galėsite išspausti produktą iki pat paskutinio lašo. Visi pliusai čia ir baigiasi. Minusai, jog balzamo skonis yra tiesiog šlykštus. Žinoma, aš balzamų nevalgau pusryčiams, bet merginos mane supras. Visgi įtariu, kad Jums teko girdėti tą faktą, jog moteris per savo gyvenimą suvalgo 5kg lūpų produktų 😉

Šį balzamą galėčiau prilyginti Carmex lūpų balzamo skoniui, toks lyg ir aliejinis, lyg ir beskonis. Atvirai sakant, net nežinau kaip Jums geriau apibūdinti jį. Skirtumas tas, kad tie patys Carmex man kur kas labiau patiko, nei Alma K. Šis balzamas lūpas padrėkina tik tam kartui; vos tik produktas susigeria į Jūsų lūpas, jos vėl pasausėja. Žodžiu, trumpai drūtai sakant, šiam produktui sakau didelį riebų ,,NE”.

Eurovaistinė Alma K

Treets traditions kūno aliejus

Dabar pratęskim kiek pozityvesne nata. Anksčiau aš nemėgau kūno aliejų, nes visuomet tenka ilgai laukti, kol produktas susigers į odą. Nežinau, kodėl, bet šį kartą besirenkant prekes, man už akių užkliuvo Treets traditions kūno aliejus ir žinokit, man jis labai patiko! Mano kūno oda tikrai nėra nei ypatingai reikli, nei sausa, tačiau šis kūno aliejus ją padrėkina geriau negu bet kokie kiti mano bandyti kūno kremai. Produktas neturi jokio stipraus ar įkyraus kvapo. Treets traditions aliejus mano odai suteikia natūraliai atrodantį švytėjimą. Šis aliejus yra universalus ir jį galima naudoti tiek veidui, tiek plaukam, tiek kūnui. Asmeniškai, aš šį aliejų tenaudoju tik kūnui. Kuomet meginau jį naudoti ant plaukų, tai kiekvieną kartą man reikėjo vėl plauti galvą, nes jis mano plaukam yra tiesiog per riebus ir per sunkus.

Tačiau ši priemonė turi kelis savo minusiukus. Užsitepus šio aliejaus prireiks šiek tiek palaukti, kol jis visiškai susigers. Savaime suprantama, kuo daugiau užsitepsite aliejaus, tuo ilgiau teks laukti, tad nepersistenkite. 🙂 Kitas didžiulis minusas – dozatorius. Jis yra tiesiog tragiškas! Atrodo, jog aš vos vos paspaudžiu tą dozatorių, bet produktas vis tiek sugeba išsitaškyti į visas puses ir atsidurti ant visų įmanomų paviršių bei rūbų, tad būkite labai atsargios!

Kadangi man taip patiko šio aliejaus poveikis, tad aš jį tikrai kartosiu ateityje. Galbūt tik produktą teks persipilti į kitą induką, kad nereikėtų kaskart man valyti visus vonios paviršius. 🙂

Eurovaistinė Treets traditions

Alma K lengvas drėkinamasis veido gelis

Na ir pabaigai, mano naujas atradimas – Alma K drėkinamasis veido gelis! Aš vis ieškojau ko nors, kas būtų bent kiek panašus į mano mylimus Clinique moisture surge drėkinamuosius veido koncentratus ir pagaliau aš radau gerą alternatyvą!

Kaip jau pavadinimas sako, šis produktas yra gelinės tektūros. Jis greitau susigeria į veido odą, nepalieka jokios plėvelės. Pliusas, jog Alma K gelis yra labai skalsus, tad Jums šio produkto pakaks tikrai ilgam. Vienintlis šio gelio minusas, jis gali nusigumuliuoti Jums nuo veido, jeigu padauginate produkto. Tad kaip jau ir sakiau, naudokite jį taupiai. 🙂 Garantuotai pirksiu šį gelį vėl. Ypač kuomet Eurovaistinė dažnai siūlo dideles akcijas įvairiausiem produktam, tad sutaupyti pinigai niekam nepamaišys. 🙂

Eurovaistinė Alma K

 

Produktus galite rasti ,,Eurovaistinės” fizinėse parduotuvėse bei jų internetiniame puslapyje.

Kainos:

Alma K lengvas drėkinamasis veido gelis: ~29€

Alma K lūpų balzamas: ~7€

Treets traditions kūno aliejus nourishing spirits: ~17€

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

eight + 4 =