Beauty

Naujausias Origins ginzing šeimos narys: drėkinamasis veido kremas su atspalviu

Origins ginzing drėkinamasis veido kremas su spalva tinted moisturizer

Aš jau esu aprašiusi ne vieną produktą iš Origins. Galiu pasakyti tik tiek, kad visus jų išbandytus produktus aš po šiai dienai naudoju su didžiausiu malonumu. Kol kas man dar neteko nieko išbandyti iš Origins ginzing linijos, bet viskam ateina savas laikas. 🙂 Ne per seniausiai šios kompanijos ginzing linijoje pasirodė naujiena: drėkinamasis veido kremas su atspalviu ir SPF 40.

Visada smagu, kuomet kompanijos įdeda daug darbo į PR siuntinukus, tad labai malonu buvo gauti termopuodelį. Šis puodelis puikiai pasitarnaus šaltais vakarais, visgi greitu metu šlapi ir niūrūs orai užsuks į mūsų Lietuvėlę. 🙂 Kalbant apie patį produktą, Origins ginzing kremas turėtų suteikti energijos Jūsų veidui, apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių, padidinti odos drėgmės lygį bei suteikti natūraliai atrodantį atspalvį.

Paskaičius aprašymą galime suprasti, jog tai yra tiesiog mandriau pavadintas BB kremas. 🙂 Su BB kremais mano santykiai yra ne kokie, nes dažniausiai arba atspalviai būna per tamsūs, arba jie tiesiog nuslysta nuo mano veido. Šis kremas turėtų būti universalus ir tikti įvairių atspalvių merginoms, bet mes žinome kokia realybė būna su tais kremais, kurie prisitaiko prie kiekvieno žmogaus veido atspalvio. 🙂

Origins gin zing drėkinamasis veido kremas su spalva tinted moisturizer

Šiame kreme galime rasti daugybe mažų grudelių, kurie suteikia mūsų veidui atspalvį. (Kchem, šiuo atvėju turėčiau atsiprašyti, kad nenufotografavau, kaip kremas atrodo ant mano rankos. Pasitaisysiu kitam kartui. 🙂 ) Užtenka pačio mažiausio kiekio, kad galėtumėte ištepti visą savo veidą. Su šiuo kremu reikia sparčiai dirbti, nes jis yra linkęs greitai susigerti į odą. Atspalvis, kurį suteikia šis kremas, tikrai nėra toks intensyvus ir stipriai maskuojantis, kaip kad BB kremo, tačiau jis vis tiek yra keliais tonais tamsesnis, negu mano odos spalva. Origins ginzing kremas kvepia gaiviais apelsinais, suteikia odai švytinčio efekto bei padrėkina ją.

Man nepatiko, jog vos tik prisilietus prie odos kremas nusivalo ir tuomet tenka vaikščioti su demėta oda. Tačiau kuomet aš jį naudodavau prieš makiažo pagrindą, tai jokių problemų neturėjau; makiažo pagrindas pasidengdavo tolygiai, nesimatė jokių tamsesnių vietelių ir mano odai suteikdavo natūraliai atrodantį švytintį efektą.

Atvirai kalbant, tai man šis kremas būtų kur kas labiau patikęs, jeigu jis nebūtų su atspalviu. Man kartais norisi tiesiog išlyginti savo odos atspalvį ir neapkrauti jos įvairiausiais produktais, tad šis veido kremas atrodė kaip puikus sprendimo būdas. Tačiau aš garantuoju, jog nei viena mergina nenorėtų vaikščioti demėtu veidu. Jeigu Jūs visgi norėtumėte išbandyti šį kremą, tuomet aš jį siūlyčiau merginoms, kurios turi normalią arba kiek į riebumą linkusią odą, nes šio kremo drėkinimas nėra toks intensyvus, kad tiktų merginoms turinčioms sausą ar itin sausą odą. Mano atvėju, kad ir kaip bebūtų gaila, tai bus pirmoji priemonė iš Origins, kuriai tenka pasakyti ,,ne”.

Produktą galite rasti ,,Douglas” fizinėse bei internetinėje parduotuvėje arba ,,Feelunique” puslapyje.
Kaina: ~36€

PR sample

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply
  Justė
  2017 August 20 at 21:49

  Sveika. Norėčiau paklaust kaip tiksliai reikėtų išverst tą PR? Suprantu, kad taip pavadini tau atsiustas kosmetikos priemones, bet kaip skamba pilnas pavadinimas įdomu pasidarė 🙂

 • Reply
  Justė
  2017 August 20 at 21:52

  Taip pat pamiršau pridurt, kad įrašas labai įdomus, kaip ir kiti tavo įrašai, tik norėtusi, kad dažniau apsireikštum tiek blog’e tiek youtube’je, bet suprantama jog galbūt nėra laiko, būni užsiėmusi ir pan. 🙂

  • Erika Bay
   Reply
   Erika Bay
   2017 August 29 at 19:28

   Tai kad ir taippakankamai dažnai bloge apsireiškiu, nes mano kasdienybė išeina: darbas, tada blogasyoutube ir miegot. 😀

  Leave a Reply

  one × 1 =