Beauty

Schwartzkopf bonacure sun protect plaukų priežiūros linija

BC bonacure hairtherapy sun protect

Nemeluosiu, aš pati nenaudoju jokių specialių priemonių, kurios apsaugotų mano plaukus nuo UV spindulių. Prieš gerus du mėnesius aš gavau daugybę skirtingų plaukų priežiūrai skirtų produktų ir tarp jų buvo Schwartzkopf bonacure sun protect linija. Jei atvirai, per daug nekėliau vilčių jai, bet išbandžiusi šias priemones turėjau galimybę susidaryti užtikrintą nuomonę apie produktus.

Kaip teigia gamintojas, BC sun protect plaukų priežiūros linija apsaugo plaukus nuo UV spindulių ir praturtina juos vitaminu E. Ši linija palengvina plaukų iššukavimą, sudrėkina juos bei apsaugo nuo vėlimosi. Skamba daug žadančiai, tiesa? 🙂

Bonacure sun protect šampūnas

BC bonacure hairtherapy sun protect

Visuomet mažiausias viltis dedu į šampūna, nes jų ypatingo poveikio aš dažniausiai nepastebiu. Svarbu, jog man jis tiesiog išplautų galvą. Šis šampūnas yra skystos konsistencijos, tačiau jis itin neputoja, kaip kad daugelis kitų šampūnų, kuriuos randame mūsų parduotuvių lentynose. Aš tikrai nesu sudėčių eskpertė, tačiau kiek teko pačiai skaityti, jog tai yra geras ženklas, kad šampūnai intensyviai neputoja plaunant galvą. Tai parodo, jog į produktą nėra pridėta pigių ir nereikalingų ingridientų. Geras šampūnas apskritai neturėtų putoti. Jeigu aš ir klystu, tuomet drąsiai mane galite taisyti šiuo klausimu. 🙂

Šampūnas turi lengvą kvapą, toks jausmas, lyg uostyčiau kremą su SPF, bet to ir reikėjo tikėtis iš šios linijos. 🙂 Svarbiausia (jau tikriausiai žinote ką pasakysiu 🙂 ), kad man nuo jo nepleiskanavo plaukai! Aš nepastebėjau jog šis šampūnas turėtų kažkokius didelius minusus, tad jei pasitaikytų kokia patrauklesnė akcija, aš jį įsigyčiau dar kartelį. Tačiau tai tikrai nėra tas produktas, kurį aš skubėčiau pirkti.

Bonacure sun protect purškiamas kondicionierius

BC bonacure hairtherapy sun protect

Su purškiamais kondicionieriais mano patirtis buvo nekokia. Atvirai sakau, kad ir kokius man teko nusipirkti ar gauti iš gamintojų, tai visi arba sulipindavo mano plaukus, arba palengvino plaukų iššukavimą, arba nieko nepadarydavo mano plaukams. Pamačiusi šį kondicionierių maldavau, jog jis nebūtų toks pat, kaip mano jau mėginti purškiami kondicionieriai.

Būtent šis bonacure purškiamas kondicionierius apsaugo plaukus nuo kenksmingų UV spindulių ir palengvina jų iššukavimą. Tai yra dvifazis kondicionierius, kuris turi tokį patį lengvą kvapą, kaip ir šampūnas. Atvirai pasakysiu, naudodama šį kondicionierių aš kaskart vis stengdavausi ieškoti jame tik minusų, bet nerasdavau prie ko prikibti. Man labai patiko, jog jį galima naudoti tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų. Aš jį dažniau naudodavau ant sausų plaukų, nes jo dėka mano plaukai neatrodydavo tokie pasipūtę ir buvo žymiai lengviau iššukuojami. Mano pastebėjimas, jog aš negaliu naudoti vien tik šios linijos šampūną ir purškiamą kondicionierių, nes mano plaukai tapdavo kaip varnų lizdas. Man reikia kur kas intensyvesnio drėkinimo, tad šis kondicionierius labiau pasitarnavo man kaip papildoma pagalbinė priemonė, kuri padrėkindavo mano plaukus ir palengvindavo jų iššukavimą.

Bonacure sun protect spindesio suteikiantis plaukų aliejus

BC bonacure hairtherapy sun protect

Po ilgų nesėkmingų bandymų aš pagaliau ,,prisijaukinau” šią priemonę. Kuomet aš naudodavau šį purškiamą plaukų aliejų, aš jį vis padaugindavau ir man tekdavo vaikščioti su riebaluotais plaukais. Tačiau pagaliau atradau tą aukso viduriuką, kuomet mano plaukai buvo labiau žvilgantys, lengviau iššukuojami ir prisotinti drėgmės. Šią priemonę aš naudoju tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų, bet labiausiai mėgstu jį naudoti prieš miegą. Tiesiog pasipurškiu juo savo plaukus, susipinu juos į kasą ir kitą rytą galiu džiaugtis lengvomis garbanomis. Iš esmės šis purškiamas aliejus yra labai lengvos tekstūros, greitai susigeria į plaukus, tačiau jį galima labai lengvai padauginti. Tad būkite atsargios, kad netektų vaikščioti riebaluotais plaukais, kaip kad man. 🙂 Ši priemonė yra mano mėgstamiausia iš visų trijų ir garantuoju, jog ją dar tikrai pirksiu ateityje.

 

Daugiau informacijos apie Schwartzkopf bonacure plaukų priežiūros liniją rasite čia.

PR sample

 

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

three × four =