Beauty

Margarita | Kuomet avižų pienelis susipažįsta su medetkų ekstraktu…

Margarita

Vienas pirmųjų produktų, kuriuos man teko įsigyti iš Margaritos buvo jų paakių kremas. Taip pat iki šiol naudojų jų dušo žele, tačiau ties tuo visi mano pirkimai ir baigėsi. Kuomet man pasiūlė išbandyti naujas priemones, likau kiek suintriguota, nes žinau, kad Margaritos produktus galima įsigyti už mažą kainą. Turėjau pakankamai ilgą laiko tarpą išbandyti visas šias priemones, tad trumpai apie kiekvieną iš jų. Pasistengsiu neišsiplėsti, bet žinant mane, šis pažadas greit liks sulaužytas. 🙂

Gavusi siuntinuką aš likau maloniai nustebinta ne tik produktų pateikimu, bet ir pakuotėmis. Aš be galo dievinu tokias pakuotes, kurios išstumia visą produktą iki pat paskutinio lašo. Tad vien už tai iš manęs keliauja didžiausios pagyros. Taip pat turiu pagirti ir produktų kvapą. Jeigu reiktų jį apibūdinti vienu žodžiu, tai būtų ,,jaukumas”. Šiltas, neįkyrus ir tiesiog jaukus kvapas. 🙂 Gamintojai teigia, kad naudodami šias priemones mūsų oda bus intensyviai padrėkinta, apsaugota nuo neigiamo aplinkos poveikio ir šios priemones padės sumažinti odos paraudimus.

Margarita

Margarita valomasis pienelis man turbūt mažiausiai patiko iš visų gautų produktų. Aš apskritai nemėgstu pienelių, nes su jais man tenka išnaudoti kur kas daugiau vatos diskelių valant savo makiažą, negu kad su aliejumi. Pagrindinė priežastis, dėl ko man šis produktas nepatiko, tai kad jis nenuvalydavo vandeniui atsparų tušą. Tačiau šios priemones pliusas, jog ji nei kiek neišsausindavo mano odos. Tad jeigu valomieji pieneliai Jums patinka, galite pabandyti ir šį, nes kaina tikrai nėra didelė, tačiau aš jo tikrai nebepirkčiau dar kartelį.

Margarita

Jeigu atvirai, tarp visų trijų kremų aš itin didelio skirtumo nepastebėjau. Tiksliau reikėtų sakyti, kad jis tampa pastebimas, kuomet šios priemonės yra kiek ilgiau panaudojamos, kitu atvėju, kaip jau minėjau, skirtumas yra minimalus. Kalbant apie maitinamąjį kremą, tai iš visų trijų jis buvo sunkiausias, matyt dėl to, jog jis yra praturtintas taukmedžio sviestu.

 

 

MargaritaKalbant apie drėkinamąjį kremą, tai sausos odos savininkėm jis bus per lengvas, ypač šaltaisiais metų laikais. Vasaros metu mano odos tipui šis kremas yra pats tas, nes jis greitai susigeria į odą, lengvai ją padrėkina bei padaro ją itin švelnią.

 

 

 

Margarita

Pastebėjau, jog gaivinamajam kremui reikia skirti daugiau laiko, kad jis įsigertų į odą. Aš labai mėgstu šį kremą įmaišyti į savo makiažo bazę tam, kad suteikčiau švytintį efektą savo odai. Gamintojas teigia, jog šis kremas turėtų taip pat suteikti matinį efektą odai, bet jeigu atvirai, aš to nepastebėjau.

 

 

 

Išbandžiusi visus tris kremus, galiu pasakyti, jog nepastebėjau, kad jie sumažintų mano odos paraudimą. Tačiau jeigu tektų rinktis vieną iš šių kremų, uomet rinkčiausi gaivinamąjį kremą. Tiesiog iš visų trijų šis man labiausiai ,,prilipo”. 🙂 Didžiausi aplodismentai keliauja Margaritos komandai. Nors pienelis man nepatiko, tačiau visais kremais likau maloniai sužavėta, ypač kai visų jų kaina yra juokinga. Galiu drąsiai sakyti, jog jie bus kartojami ateityje. 🙂

Kaina: ~8€

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

2 × one =