Beauty

Schwartzkopf blond me | Geriausi produktai šviesiaplaukems???

Schwartzkopf blond me

Surasti gerą plaukų kirpėja-stilistą, pripažinkim, yra tikras iššūkis. Tačiau kuomet galų gale mes surandame tą auksarankę(-į), mes tą žmogų saugome, kaip savo šeimos narį. 🙂 Dar geriau, kuomet su savo kirpėja gali išsikalbėti tarsi su geriausia drauge. Kodėl aš paliečiau šią temą? Aš savo kirpėjai minėjau, jog prieš kurį laiką gavau didžiulį siuntinį iš Schwartzkopf ir viena linija buvo Blond me. Ji atsiliepė ganėtinai teigiamai apie šią liniją, tačiau perspėjo, kad gali sausinti plaukus.

Blond me plaukų priežiūros linijos esmė yra sukurti jūsų plaukams tokį efektą, lyg jūs ką tik būtumete pakilusi nuo kirpėjo kedės. Mano dideliam džiaugsmui aš gavau progą išbandyti visą plaukų priežiūros liniją. Tačiau… Vieno kondicionieriaus dar neteko išbandyti, bet pažadu, jog atsiliepimas apie jį bus!

Blond me keratin restore bonding šampūnas ir kondicionierius

Schwartzkopf blond me

Kas jau sekate mane ilgą laiką tikriausiai žinote, jog šampūna aš didelio dėmesio,  svarbiausia, jog nuo jų man neatsirastų pleiskanų. Pirmomis savaitėmis, kuomet aš naudodavau šį šampūną, jis man tobulai tiko, neišsausindavo plaukų ir pakeldavo juos nuo šaknų. Tačiau vėliau prasidėjo tai, ko aš labiausiai bijojau – atsirado pleiskanos. Tad su dideliu gilesčiu man šį šampūną teko padėti į šalį. Tačiau naudodama šį šampūną aš pastebėjau, jog mano plaukai ne taip greitai pradėdavo geltonuoti.

Kalbant apie kondicionierius, tai aš jau nepamenu, kada paskutinį kartą juos naudojau. Man pilnai pakanka to drėkinimo, kurį man suteikia plaukų kaukės, tad bereikalingai nebeišlaidauju ant kondicionierių. Pamėginau aš blond me kondicionierių panaudoti be plaukų kaukės, tikėdamasi kažkokio stebuklo, bet gyvenime šios klaidos nedarysiu, nes vaikščiojau visą dieną su varnos lizdu. Kuomet aš šią priemonę naudodavau su kauke, tada aš lengviau galėdavau iššukuoti savo plaukus, tačiau jei atvirai, itin didelio skirtumo plaukų būklėje aš nepastebėjau.

Faktas, aš šių priemonių nekartočiau. Galbūt tai nutiko tik man, gal kitos merginos išbandžiusios šias priemones gali pasidalinti savo atsiliepimais, ar pastebėjote skirtumą savo plaukuose naudojant šią liniją?

Blond me keratin restore bonding plaukų kaukė

Schwartzkopf blond me

Mano mėgstamiausia plaukų priežiūros priemonė – kaukės. Jom aš keliu itin aukštus reikalavimus, tad šioje vietoje man yra itin sunku įtikti. Blond me kaukė turėtų intensyviai atstatyti nusilpusius plakus, palaikyti jų drėgmės lygį bei palengvinti plaukų iššukavimą.

Pati kaukė yra lengvos tekstūros. Jau po pirmo naudojimo pastebėjau, kad mano plaukai buvo padrėkinti. Aš ją mėginau naudoti kartu su kondicionieriumi ir be jo. Atvirai sakant, kaip jau prieš tai minėjau, itin didelio skirtumo nepastebėjau. Tačiau mano plaukai liko švelnūs, minkšti, lengvai iššukuojami ir padrėkinti. Ši kaukė tikrai nėra prasčiausias pasirinkimas ir ji būtų viena iš tų priemonių, kurią tikrai dar kartelį kartočiau ateityje.

Blond me shine elixir

Schwartzkopf blond me

Na ir pabaigai trumpai pakalbėsiu apie blizgesio suteikiantį eliksyrą. Kaip teigia gamintojas, jis turėtų paminkštinti jūsų plaukus, suteikti jiems glotnumo, žvilgesio ir sumažinti elektrinimąsi.

Atvirai pasakysiu, man ši priemonė nepatiko, nes ji visiškai neatliko tai, kas buvo žadėta; mano plaukai nei labiau blizgėjo, nei tapo minkštesni, nei sumažėjo jų elektrinimąsis ir tekstūra buvo kiek lipnoka. Geriausiu atvėju šią priemonę galiu naudoti sumaišius su plaukų aliejum. Tačiau tuomet koks tikslas leisti savo pinigus ir naudoti šį eliksyrą maišant su kitom priemonėm, kurios yra kur kas geresnės? Labai gaila, kad man šis eliksyras nepasiteisino, nes dėjau tikrai didelias viltis į jį.

 

Produktus galite rasti InHair salonuose

PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

18 − 14 =