Beauty

NYX professional makeup pro foudation mixer | Nebeieškok tobulo pudros atspalvio!

nyx professional makeup

Aš tiesiog negaliu pakęsti tos akimirkos, kuomet man reikia eiti išsirinkti naują pudrą. Plius minus aš žinau kokie atspalviai man tinka, bet mažą ką, galbūt vėl prašausiu. Amžinai ta pati bėda, pudros man būna tai per šviesios, tai per tamsios, tai per rausvos, tai per gelsvos… Jaučiu aš jau nebesuskaičiuočiau visų savo išleistų pinigų ant skystų pudrų, kurių atspalvis man visiškai neatitiko. Gal geriau net nesuksiu sau dėl to galvos, nes bijau net pagalvoti, kiek įvairiausių šmutkių būčiau prisipirkusi už tą sumą. 🙂 TAČIAU pagaliau atsirado produktas, kuris išspręs visas šias problemas –  NYX professional makeup pro foundation mixer!!!

nyx professional makeup

Aš tikriausiai išbučiuočiau tą žmogų, kuris apskritai sugalvojo šį baltų pudrų konceptą!!! Žinoma pudras galime maišyti tarpusavyje, kad išgautumėme tinkamą atspalvį. Tačiau jeigu kolekcijoje liko tik dvi pudros ir abi jos yra tau per tamsios… Nori nenori, teks pėdinti vėl į parduotuvę, o tos taip ir liks stovėti, iki kol tu vėl įdegsi. Apskritai yra rekomenduojama turėti dvi pudras: tamsesnę – vasaros sezonui, šviesesnę – žiemos sezonui. Ir tarpusavyje galima maišyti šias spalvas, kad pereinamaisiais sezonais galėtum atlikti sau makiažą. Tai yra geras variantas, tačiau mes merginos mėgstam eksperimentuoti ir išbandyti naujus produktus. Tad tokiu atvėju į pagalbą ateina baltos miksavimo pudros! 🙂

Kuomet rinkausi savąją, aš dvejojau tarp L.A. girl ir NYX, bet visgi pasirinkau pastarąjį variantą. Gaila, jog Lietuvoje būtent NYX  firmos miksavimo pudrų mes nerasime, tačiau visuomet galime atsisiųsti iš įvairių internetinių parduotuvių. Kodėl pasirinkau būtent šią? Nes prisiskaičiau įvairiausių atsiliepimų, kad būtent ši nekeičia kitų pudrų tekstūras bei užbaigimus.

nyx professional makeup

Aš šią baltą pudrą sumaišau santykiu 1:1 su savo kitomis pudromis, kurios man yra kiek tamsokos. Tuomet aš patikrinu ar spalva man atitinka, tad užsitepu truputėlį mikstūros ant veido. Jeigu reikia, aš visuomet arba pasitamsinu, arba pasišviesinu savo pudrą ir viskas! Kaskart išgaunu sau tobulą atspalvį!

Ar ši balta pudra keičia kitų pudrų tekstūrą, užbaigimą, išsilaikymą? Drįščiau pasakyti, jog labai minimaliai. Tarkime sumaišius NYX  su  L’Oreal infallible matte, ji nebėra tokia ,,plokščiai” matinė, tačiau man to matiškumo pilnai pakanka. Naudojant su skystesnėm pudrom, jos tampa šiek tiek tirštesnės. Tačiau visi šie pokyčiai yra labai minimalūs.

nyx professional makeup

nyx professional makeup

Nuoširdžiai meginos sakau, išbandykite šias miksuojamas pudras. Galite įsigyti ne tik baltą, yra ir kitų užbaigimų bei spalvų. Mane būtent ši NYX priemonė labai sužavėjo ir nuo šiol ji tampa garbinguoju nariu mano kosmetikos kolekcijoje, kuris per amžių amžius čia gyvens. Ar jums teko išbandyti kitų firmų tokias pudras? Pasidalinkite savo atsiliepimais, būtų smalsu išbandyti kažką naujo! 🙂

 

Produktą galite įsigyti ,,Feelunique” ir ,,BeautyBay” puslapiuose.

Not a PR sample

You Might Also Like

No comments

Leave a Reply

4 × one =